Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha olyan helyen ahol kötelező...

Ha olyan helyen ahol kötelező lenned hosszan kötekednek veled, kinevetnek, sértegetnek nálad nagyobbak csoportosan és az illetékes rendfenntartót nem érdekli mi a jó reakció?

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy megtanulsz karatézni mint a filmekben, és levered mindet, vagy pedig otthagyod őket, ha beléd kötnek... :D


Viccet félretéve: szerintem válts, ha munkahelyről van szó, akkor is, ha suliról akkor is... Keress olyan helyet ha megoldható, ahol nem csak kötekedőkből áll a társaság.

2014. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehol sem kötelező ott lenned, sehol nem tartanak fegyvert a fejedhez hogy márpedig neked itt kell maradnod.

Ahol nem érzed jól magad onnan lépj le, a világ sajnos ilyen, és hidd el nekem ha nem lépsz akkor hosszabb távon befogsz csavarodni a sok negatív élmény miatt amitől pszichés beteg is lehetsz!

Nem viccből mondom ezt én sem léptem le annó a gimiből amikor jól jártam volna ha lelépnék, bár ott úgy ahogy jól is éreztem magam, csak a sok negatív élményem miatt sokkal zárkózóbb ember lettem ami kihatással volt a továbbtanulási életemre, meg a munkakezdésemre is a társasági életem szempontjából nem igazán tudtam előrébb jutni a dolgokba, de szerencsére sikerült kilábalnom abból a rossz helyzetből, de ha tudnék változtatni ezen akkor egyből visszamennék arra az időre amikor még középsulis voltam 11. osztályos mert jóformán akkor kezdődött minden és akkor habozás nélkül sulit váltottam volna.

2014. nov. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindkét előttem szólónak igaza van. A felnőtt kor nagy előnye, hogy semmi sem kötelező. Ha valami nem tetszik akkor váltani kell, ahogy a lehetőségek engedik.

Ha nem vagy még nagykorú akkor szólj anyunak és apunak, hogy váltani akarsz ezért meg ezért...

Ha nem akarsz váltani, akkor nem is zavar igazán.

2014. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!