Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyezzem a párom boldogságát...

Helyezzem a párom boldogságát az enyém elé?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, mikor középsuliba jártam vékony testalkatú igazi dögös csaj voltam. Viszont aztán szépen lassan elkezdtem hízni, na nem sokat egy kb 50- ről 63-ra. Evvel a kinézettel a páromnak nagyon tetszettem sőt kimondottan imádott, hogy teltebb voltam. Kb 1 éve kitaláltam hogy lefogyok és megint jó csaj leszek... Magamnak sokkal jobban tetszem, most én imádom magam :) de félek,hogy emiatt a párom el fog hagyni, egy olyanért aki kinézetre jobban tetszik neki. 12 éve vagyunk együtt, megszeretnék neki felelni, de ugyanakkor saját magamnak is. Nem tudom, hogy mi lenne a helyes... A kapcsolatunk amúgy jó, nincsenek veszekedések, viták.

2015. jan. 5. 21:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Megtiltotta, hogy lefogyj, vagy mondta, hogy nem szeretné?
2015. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ja köszönöm a válaszokat. Nem dehogy nem mondott semmi ilyet sőt támogat, de tudom, csak azért mert látja hogy nekem fontos...
2015. jan. 5. 22:00
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
válassz egy köztes utat..:) de a párod akkor lesz boldog ha téged boldognak,magabiztosnak lát
2015. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%
12 év ennyit érne neki? Akkor inkább hagyd ott.
2015. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhagy, amiért pár kilót leadsz, akkor nem is szeret igazán. Nem 100 kilót fogsz fogyni hogy rád se ismerjen.
2015. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
Fogyj le, persze nem csontsoványra, mert ha már 26 évesen szép lassan hízol, akkor negyven évesen tehén leszel. Most még le tudsz fogyni, és ügyelni kell a táplálkozásra. Nem akadálya a párod boldogságának az, ha te egészséges vagy. Jobban kéne bíznod magadban és benne, mért szűnne meg egy jó kapcsolat néhány kiló mínusztól?
2015. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős helyzet, csak én néha azon is elgondolkodom, hogy vajon egyáltalán saját magamnak tetszeni fogok-e újra vékonyabban... Mi ugyan még egy éve sem vagyunk együtt, de eleinte mikor szóba került a súlyom, mindig mondta a barátom, hogy ő így szeret, aztán egy idő után óvatosan hozzátette azt is, hogy azért ő is látja, hogy vékonyabb voltam eleinte, majd eljutottunk oda is, hogy mutattam neki régebbi képeket (még a megismerkedésünk előttről). Most már ki meri mondani, hogy talán még úgy jobban is tetszenék neki.

Ha Te elégedett vagy magaddal, az a kapcsolatotoknak is jót tesz. Szerintem Te sem (erősen idézőjelben) csontkollekció akarsz lenni, hanem formásodni szeretnél. Később feltehetőleg kevésbé lesznek kedvezőek a feltételeid ehhez, szóval ennek most van itt az ideje. Nem hiszem, hogy sok olyan férfi van, akit elszomorít egy feszesebb fenék vagy egy karcsúbb, íveltebb derék látványa... :)

2015. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Beteg vilag:( Nalunk is ez van, en hizok, nem akarok orokke egyedul maradni, csak mert a karcsu noket elhagyjak. Nem tetszem magamnak, de hat ez van:((
2015. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

hát Ti totál dilisek vagytok! Feleségemmel lassan 10 éve vagyunk együtt, szült 2 gyermeket, és egy kevés maradt rajta. 50 pár kilóról-60 pár kiló. Engem nem zavar, ugyanúgy szeretem, sőt az utóbbi időben valamiért (nem tudom az okát) még inkább, pedig előtte sem panaszkodhatott. Őt zavarja és azt mondta, ha már nem szoptat le szeretne fogyni. Mondtam neki, hogy ok, még segítek is , tornázok vele vagy amit szeretne. Így is úgy is imádom és nem a plusz-mínusz pár kiló miatt. Gondolom a Ti párjaitok is így vannak vele, csak valamiért ezt nem veszitek észre (mondjuk én mondtam is Feleségemnek) Egy szó, mint száz: úgy csináljátok, hogy nektek jó legyen, a párotok minimum ugyan úgy fog szeretni.

28/F

2015. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

A karcsú nőket elhagyják? Persze,a ducik meg tele vannak pasikkal:P:P

Dehogyis, nem attól a 10 kilól függ, hogy szeretnek vagy elhagynak. Mióta a férjemmel vagyok voltam 50-60-70, sőt 80 is. Szerett midnenhogy, bár most, a középút tetszett neki a legjobban, 60-65 körül, de tudom, hogy ugyanúgy imádnak, ha híznék, fogynék.

2015. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!