Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy harmincas éveiben járó nő...

Egy harmincas éveiben járó nő mekkora korhatárt húzna meg magának, hogy azalatt senkivel sem kezd komolyabb kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 23 éves és totál megtetszett.De őt szerintem zavarja a korkülönbség de engem egyáltalán nem.Sőt,szerintem egyáltalán nem sok.Egyedül élek,nagyon nincs senkim rajta kívül leszámítva azt a pár kamubarátot.Új vagyok még itt.A szüleim messzebb laknak.Ő vele meg jól kijövök.Sok időt töltünk együtt pl: főzés,horgászat,csónakázás,mozi és meglepő de nagyon is érdeklik az autók.Sokat szerelek itthon és átjön segíteni,bár azt annak nem nevezném de akkor is itt van a társaságomban.

Az igazság az,hogy benne minden olyan női tulajdonság meg van ami nekem kell!Irtó impozáns,szemrevaló,értelmes,lehet vele beszélgetni stb...

Szerintem célozgatni fogok rá,hogy mi lenne ha....

De ettől meg tartok mert lehet érzékenyen érintené.Fogalmam sincs,efelől mit érezne.


2014. júl. 14. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok harmincas nő, de az igazi szerelemben nincsenek korhatárok.

Tanácsom az, hogy mutass felé nagyobb érdeklődést, figyelj rá, legyél figyelmes, kedveskedj neki, öleld meg, fogd meg a kezét, mosolyogj rá, tölts vele sok időt. Ha nem fapi@a, akkor beléd fog szeretni.

Addig is olvasd el ezt a könyvet: Buscaglia: A szeretet

2014. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!