Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » RETTENTŐEN befolyásolható...

RETTENTŐEN befolyásolható vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,de ez így nem élet már!

Ha valamit mondanak nekem, túlságosan a szívemre veszem.

pl. ha azt mondják, lusta vagyok vagy önző, összetörök. Ha azt mondja egy hozzám közel álló személy, hogy segítőkész vagyok, megnyugszom. Egyszerűen nem tudok szelektálni, hogy mit fogadjak meg, vagy hogy mi a VALÓDI, IGAZ állítás.

Ha azt mondanák itthon, hogy ugorjak le a tetőről nem elsz bajom komolyan elhinném akármennyire tudom, hogy fájni fog. Egyszerűen nem tudom, mit tegyek, mert hiába figyelek oda rá...

egy komoly példa:

A barátom beszólt az alakomra, hogy van egy kis pocim(később kiderült hogy viccelt). Annyira összetörtem, hogy majdnem anorexiás lettem, iszonyatos testképzavarom lett.

Azóta is kövérnek gondolom magam(166 centi 54 kiló vagyok).

Ha negatívat mondanak szó szerint söszetörök, hogy jöhetnék ki ebből?


2015. febr. 8. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:

"RETTENTŐEN befolyásolható vagyok, mit tegyek?"


Küldd el nekem az összes pénzedet, DE GYORSAN!!!

2015. febr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy jöhetsz ki belőle, ha egyszerűen nem szívod mellre a dolgokat. Neked kell tudni mindent magaddal kapcsolatban. Neked kell tisztában lenni vele, hogy igen, nagy a fülem, de a ki a francot is zavar ez??

Meg kell nézni ki mondja, hogy mondja, van-e valóság alapja? Ha van is, akkor így jó-e NEKED és elfogadod magad. Ha nem jó, mit tehetsz ellene, de úgy, hogy JÓL jöjj ki belőle. (Gondolok itt a fogyókúrádra)

Azért esik rosszul, ha önzőnek neveznek, mert te nem így gondolod magadról. Hát akkor állj ki magadért és védd meg magad. Ha úgy látod végül is igazuk van, gondolkozz el, és változtass.

Túlságosan hagyatkozol másokra. Magaddal törődj, ne velük. Ha a szüleid vagy a barátod (vagy hozzád közel álló) mond valamit ami rosszul esik, gondolj arra,hogy ők csak jót akarnak, szeretnek téged, és ennyi.

2015. febr. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nézd az ezó tv-t
2015. febr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!