Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én csökkentem a lehetô...

Csak én csökkentem a lehetô legkissebre a kontaktot az emberekkel?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem az emberekhez,szeretem ôket,mindenkiben van szerethetô,de mindenbôl problémàt csinàltok,nem a megoldàst keresitek,hanem hogy miben és hol van a probléma...mindenbôl ügyet csinàltok,kritizàltok (abban mindenki profi),ìtélkeztek,folyton a panasz megy,de egymàst,vagy egymàs munkàjàt isten ments hogy dicsérjétek,nehogy azt gondolja a màsik akartok tôle valamit,mivel titeket sem ért meg senki,ìgy ti is ìtélettel vagytok egymàsra..és könyörgöm mikor ismeritek be ha hibàztok,tévedtek legalàbb magatoknak...azért nem meritek,mert mindenki tàmadna pedig az vessen követ,aki nem hibàzott még...olyan szépen tudjàtok a màsik gondjait,hibait,de a ti életetekben biztos minden rendben,hogy van idôtök màssal foglalkozni?Rosszindulatuak vagytok,àlszentek,ôszintétlenek...mind kivétel nélkül!

#változás #viselkedés #felelősség #törődés #hozzààllàs #rosszundulat-jóindulat #önvizsgàlat
2015. febr. 9. 17:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy te is kedves kérdező, ahogy te is.
2015. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Errôl beszélek ...
2015. febr. 9. 17:50
 3/27 anonim ***** válasza:

Én nem. Szerencsére én nem ilyen környezetben élek és dolgozom.

De most a tiéd nem egy panaszkodás? :)

2015. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Akkor szerencsés vagy:) ..màr nincs feladat..a helyi közért,a posta mindenhol mindenki ilyen...nincs is semmi közöd a màsikhoz..igaz?ölbeett kézzel süt a nap ...mégis az utcàn nem ez van...hàt persze..az màr nem ràd tartozik,màshol mi megy...

Na làtod én csak kiìrtam,engem érdekel...

2015. febr. 9. 17:55
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Én értem, amit mondasz, én is sokszor érzem ezt, vannak ilyen emberek. Próbálom a minimálisra szorítani a kontaktot velük, igyekszem kedves lenni azokkal is, akik esetleg megbántottak ilyen viselkedésükkel, mert csak így leszek különb, így leszek több, mint ők, próbálom megválogatni a szűk környezetemmel.


Azzal nem értek egyet, hogy mindenki kivétel nélkül rosszindulatú és álszent. Nem vagyok az, gondolom te sem vagy az. Bár voltak rosszindulatú megnyilvánulásaim, de igyekeztem tanulni belőle, mert ugye hibáztam, tévedtem, olyan nincs aki nem hibázott még, de ezért nem szeretném, hogy beskatulyázzanak és egy rosszindulatúnak kiáltsanak ki.

2015. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ha fele ilyen emberek lennének màr jobb lenne a vilàg,mennyire làtszik ki az aki ôszinte magàhoz,és békében tud szolni,ha vàlaszol:)
2015. febr. 9. 18:00
 7/27 anonim ***** válasza:

Csak engem zavar a többes szám második személy? :) Kérdező, nem akarok kötekedni, de te mitől vagy olyan tökéletes?

Egyébként meg egyetértek veled, valóban sok az ilyen ember. (Viszont nem mindenki ilyen, elég nagyot általánosítottál...)

2015. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

4: Te nagyon sötéten látod a világot :)

Járok emberek közé, egy csomó helyre járok ügyeket intézni, magánügyben is, és munka miatt is.

Velem általában kedvesek és barátságosak az emberek.

Pozitív tapasztalataim vannak.

Én úgy gondolom, hogy ha te kedves vagy, akkor veled is nagy valószínűséggel kedvesek lesznek az emberek.

Ha szerinted mindenki rossz, akkor nem árt magadba nézni, mert lehet, hogy te viselkedéseddel van gond.

A kedvességet nem lehet úgy elvárni, hogy te közben nem vagy az.

2015. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ment a zöld..köszönöm,hogy vagy...
2015. febr. 9. 18:01
 10/27 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek utolsó,örülök,hogy ilyen tapasztalataitok vannak..sajnos nekem nagyon rossz,ne vàltozzatok,ne legyetek közömbösek,legyetek fények:)

Oldjatok meg sok bajt,Isten àldjon minden ilyen embert!Segìtsetek annak aki nem ilyen...jàrjatok nyitott szemmel;)

2015. febr. 9. 18:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!