Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted csak azok az emberek...

Szerinted csak azok az emberek túl sértődékenyek, akik nincsenek kibékülve saját magukkal?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy általában azok az emberek, akik nagyon könnyen megsértődnek mindenen és bármit könnyen magukra vesznek, hirtelenharagúak, azok azok az emberek, akik egyértelműen nincsenek kibékülve magukkal, akik nem elégedettek magukkal vagy az életükkel. Általában érzem, látom az embereken (nem tudom, más is így van-e ezzel), hogy ki az, aki harmóniában él saját magával és ki az, aki nem. Róluk beszélek, ők a hirtelenharagú, gyakran agresszív, egyszerre mindent magukra vevő emberek, akik valamiért amúgy imádnak veszekedni. Más is megfigyelte már ezt a környezetében? Szerintem aki harmóniában él magával, az nem vesz egyszerre mindent magára, nem sértődik egyszerre, mert nem érdekli annyira más véleménye, nem tudja egy másik ember véleménye kizökkenteni a belső harmóniájából.
2015. febr. 10. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Van benne valami..
2015. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, jól észrevetted. Azok az emberek, akik nem elégedettek magukkal, és/vagy az életükkel, sokkal sértődékenyebbek. Ez tény. Viszont, nem lenne helyes emiatt elítélni ezeket az embereket, mert nem feltétlenül ők az okai, hogy sza*r az életük....
2015. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!