Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális dolog? Lehet...

Ez normális dolog? Lehet rajta változtatni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Az a helyzet,hogy már kiskorom óta nem a legjobb a kapcsolatom az édesanyámmal. Ő már akkor leírt engem mivel nem vagyok valami jó matekból,hogy belőlem nem lesz semmi,csak a testemből fogok megélni.Ez nagyban meghatározta az életemet. Mivel nem érzek emiatt a dolog bizalmat iránta és nem voltak akkor mellettem olyan emberek akikben megbíztam volna ezért volt egy 1.5 éves depressziós korszakom. Anyámnak az is volt a gondja,hogy én apukámhoz jobban húzok és tőle sok mindent kaptam,anyám szerint elkényeztetett. De ő meg a tesóimat isteníti mert ők egyetemisták meg stb. szóval többre viszik mint én,ő szerinte. kb. 7 hónapja állok jól lelkileg mert lett párom és neki mindent elmondtam,vele mindent megtudok beszélni. Azt tervezi,hogy amint betöltöm a 18at hozzáköltözhetek mivel ő 20 éves. Róla csak apum tud meg a tesóim. Anyámnak nem mondtam el mivel amint írtam,nem érzek iránta semmi bizalmat...Ezen lehet még változtatni vagy már halott ügy?
2013. júl. 16. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem. Mi a problémád?
2013. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy "anya" azt mondja a lányának, hogy a testéből fog megélni, mert nem jó matekból, az halott ügy.

Nem tudom, érdemes-e görcsölnöd azon, hogy megváltozzon. Sok esélyt nem látok rá. Inkább kezd el élni az életed, és ne foglalkozz vele, mit mond.

2013. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de itthonról se engednek el nagyon sehová. egész nap csak a 4 falat látom. 1 héten 1x ha elengednek akkor is csak a városba,én meg felmegyek olyankor barátomhoz mert nála nyugi van. egyszerűen olyan feszült otthon a légkör,hogy nem tudok megmaradni ott.
2013. júl. 16. 18:39
 4/5 anonim válasza:
Ne haragudj de egy ilyen emberre nem lehet mondani hogy "anya"...Én 2-re állok matekból tesóm egy kicsitt azért jobban tanul nálam de nekünk egyszer se monta hogy a testemből fogok megélni...Ülj le vele beszéld meg vele et a dologtt normál hangnemben...Mond neki hogy igyekszel tanulni a mmatekot...Kijavítod...Vannak céljaid stb..Bíztasd őt de ha ez sem segít fordulj apud-hoz és mond hogy ő beszéljen vele..De ha véglek nem segít beszéld meg anyuddal hogy elköltözöl és kész ;)
2013. júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolso! Mert az szerinted olyan egyszeru, hogy azok utan leuljon az anyjaval beszelgetni? Ebbol is latszik, hogy halalbiztos a csaladi hattered.. Ugy meg persze nagyon konnyu pofazni.

Kerdezo! Velem az apam jatszotta ezt el, ugyanezekkel a szavakkal, es akkor valami meghalt bennem, mert a kezdetek ota nagyon apas voltam. Akkor voltam kb. 14-15eves, most vagyok 19, de azota sem lattam, nem beszeltem vele. En ugy erzem hogy azaz ember szamomra egy senki.. (A szuleim elvaltak mert apam egy mocskos alkoholista..) Az a mondtat kellett nekem ahhoz hogy lokest adjon az elethez, es felfogjam a dolgok ertelmet. Azota voltam kint Rotterdamban nyaralni, es azon az even ismertem meg a mostani paromat akivel lassan 1eve boldogok vagyunk. Anyueknal jo mert nem bant senki, de azt a mondatot soha nem fogom elfelejteni..! Gondold at hogy neked azok utan meg eri-e barmirol is beszelned anyuddal..

2013. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!