Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányoknak miért mániájuk...

A lányoknak miért mániájuk hogy nekik kell egy meleg legjobb barát?

Figyelt kérdés

És ez a meleg fiúknál is így van? Szóval ők is szeretnének lány legjobb barátnőt?


( bocsánat ha bárkit is megsértek a kérdéssel. Nincs semmi bántó szándék mögötte)


2015. febr. 11. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz?
2015. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy miről beszélsz,mert én ezt tapasztalom is, de sajnos nem csak a "barátja" akarok lenni.
2015. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

Tényleg vannak lányok, akik szeretnének egy meleg barátot, többek közt mert kb úgy viselkednek mint a lányok, divattippeket adnak, de nem kell félniük se féltékenységtől se attól, hogy lenyúlná a pasijukat.

Én lány vagyok, de sose vágytam meleg barátra, tehát nem mind vágyik erre.

2015. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak pár légbőlkapott film sablonja,hogy a főszereplő csajnak van egy meleg legjobb barátja akik séma sszerint azt várják hogy divat tippeket adnak nekik,stílusosan öltözködnek,megmondják mi tetszik egy pasinak,meg persze közösen bámulhatnak helyes fiúkat stb.És természetesen akkor nekik is kell egy ilyen,hogy hasonlítsanak a főszereplőre.Ez egy hatalmas nagy baromság,olyan mintha kitalálnák hogy most a melegbarát 'tartása' a menő És véleményem szerint a meleg.emberek nem keresnek tinilányokat akik ép látták egy ilyen filmet.Primitív emberek tévhite és értelmetlen általánosítása.
2015. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

Lány vagyok, nekem mindig volt meleg barátom, imádom őket.

Az igazság az, hogy a nő és a férfi nem ugyanolyan szempontból genetikailag kódolt. Minket nőket ezer dolog idegesít egy férfiban de nem mondjuk, mert tök mindegy, az összes férfi ugyanolyan, nyilván, mert férfi, de minket már annyira nem izgat, hogy elsiklunk felette. Nem fogom újból és újból felhozni, úgyse érti meg, mert férfi. Ugyanaz, mint nekem se magyarázza a pasi, hogy mi az a molekuláris bionika vagy ábrázoló geometria. Mert nő vagyok, az én agyam nem erre lett kitalálva.


Minket a férfiből csak az a maradék 10 % tulajdonság érdekel, ami az apa szerep mutatás a gyerek felé, a szex, sofőr a kiránduláskor, műszaki zseni, autószerelő.


Egy meleg barát viszont annyira hasonlít a női lélekhez, hogy felüdülés velük lenni, plusz van benne egy kis különlegesség, hogy mégsem barátnő, mégsem nő, mert a nőknek is vannak rigolyái, hanem nagyon kellemes beszélgetőpartnerek, viccesek, feltűnően intelligensek, és higgadtabbak.


Úgy mondanám, hogy egy meleg barát, az egy női hormonok nélküli legjobb barátnő.


Érted mire gondolok? Hogy elmarad minden olyan "rossz" tulajdonság,ami esetleg egy nőnél megvan, pl. irigység, hogy én vékonyabb vagyok, irigység, hogy szebb a hajam, menstruáció okozta hormoningadozások, változókor okozta hormon ingadozások, ezek mind mind furi néha elviselhetetlen tulajdonságokat okoznak. Még nekünk barátnőknek is.

2015. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3.as válaszoló :


de félni lehet hogy a meleg srác lenyúlja a lány pasiját, hiszen meleg.. :)

2015. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én örülnék ha lenne egy, feltéve hogy elég intelligens, de leginkább ezért, ugyanis a legtöbb barátnőmből pont az intelligencia hiányzik, az a kb 3-4 pedig, aki kifejezetten értelmes, vagy nem hajlandó erről tudomást venni, vagy a saját céljaira használja - akár ellenem is, ha úgy jön ki. Meg ugye a verseny, hogy folyton keresztbe akarnak tenni, hazudoznak, szolidan aláznak mindenki előtt, és általánosságban rettentő felszínesek. Ha tehetném, sokkal több fiúval barátkoznék, de abból meg az esetek 90%-ában félreértések lesznek, a maradék 10%-nál pedig hiába nem akarok semmit az illetőtől, és hiába ő se tőlem, egy kicsit mindig ott van az a zavaró "mi lenne ha", ami miatt nem tudok teljesen megbízni benne.

Amit sokan nem vesznek számításba, vagy rosszul gondolnak, az az, hogy ha egy férfi meleg, attól még ő ugyanúgy férfi, és nem válik divatdiktátor vihogó libává, csak mert rájött hogy a saját neméhez vonzódik. Ha igen, ott nem a melegségével van a baj:) Elképzelhető, hogy néhányuknak kicsit több feminin vonásuk van, de semmiképpen se olyanok, mint a nők. És szerintem pont erre van szükségük azoknak, akik megunták, hogy a barátnőik között csak a dráma megy, vagy hogy a fiú barátaik egy idő után mindig többet akarnak.

Aki pedig férfi testbe költözött barátnőt szeretne magának, az valóban hagyja abba az ilyen filmek nézését, és nőjön fel :)

2015. febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ritka,mint a fehér holló.Én még soha nem találkoztam olyan meleggel,akiről lehetett tudni,vagy felvállalta volna,pedig átlagos,nem homofób környezetben élek.Nem is tudom elképzelni,hogy magában a melegség hogy lehet preferált szempont egy barátságban.
2015. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úristen, valaki lője le az 5-ös válaszolót, micsoda ostobaságokat beszél, és főleg mennyire általánosítja a primitív világnézetét...
2015. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló: nem tudja lenyúlni, mert elvileg a csaj pasija nem meleg. (mondjuk bi lehet) :D
2015. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!