Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 8. osztályos vagy, miért...

8. osztályos vagy, miért haragudott meg annyira anyám, amikor kaptam egy osztályfőnökit? Hiszen az nem számít bele a továbbtanulásba. Akkor miért?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Talán mert olyat tettél, amit nem kellett volna? Kicsit gondolkozz el miért bántotta.
2015. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Kaptál egy osztályfőnökit és mindezek ellenére megkérdezed, hogy miért haragudott anyád?? Nem semmi vagy! :)
2015. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem költözz el otthonról...

Én is ezt tettem még 60'-ban,de jöttek az MSZP-sek,és a politikai fogda ajatjában kötött ki Zyperkov...

Igen..

2015. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert ő nem ezt várta el tőled, nem úgy nevelt. Mikor én osztályfőnökit kaptam az anyám megkérdezte, hogy akkor miért nem szedtem össze helyette egy igazgatóit és ez 7. év vége előtt volt, ami ugye beleszámított a felvételibe. :D személyiségtől is függ, hogy kiakad-e vagy nem :)
2015. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a fontos hogy kaptál-e vagy nem, szülőként engem hidegen hagyna. Inkább az érdekelne hogy miért kaptad. Ha esetleg olyan dolgot csináltál akkor osztályfőnöki nélkül is lehet az emberre dühösnek lenni vagy csalódni benne. Mi egyszer pizzát rendeltünk a suliba és azért kaptunk osztályfőnökit. Anyám csak nevetett rajta. Ezzel szemben mikor megtudta hogy ellógtam egy napot mert jött a lehetőség és szereztem igazolást azon nagyon kiakadt. Még úgy is hogy semmi maradandót nem kaptam érte, sőt még igazolásom is volt betegség miatt. Ugyanis beteg voltam, de mivel már meggyógyultam ő azt szerette volna ha bemegyek hogy ne maradjak le. Én meg inkább elmentem lógni a városba. Ezen nagyon megbántódott.

Talán tudnánk segíteni ha leírnád miért kaptál osztályfőnökit.

2015. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én így utólag sajnálom, hogy soha nem kaptam, ez kimaradt az életemből.
2015. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!