Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy magyarázzam meg az...

Hollywood studio kérdése:

Hogy magyarázzam meg az osztályfőnökit?

Figyelt kérdés

Osztályfőnöki figyelmeztetést kaptam mert a haverom elkezdett mostanában lopni tőlem és dirigálni és nagyon kicsi erőből pofon vágtam és ő ennyin elsírta magát az osztálytársak meg szóltak a tanárnak.

És amúgy 3.-os vagyok,

csak kítűnő bizikkel.

Hogy magyarázzam meg az anyámnak?



2013. nov. 6. 20:03
 1/8 anonim válasza:
100%
Haha, ez jóó. Jól tetted! Grat! Meséld el anyukádnak bátran az egész történetet és hogy miért csináltad. Valszeg meg fog érteni, de ha nem háát ez van...majd pár év múlva nevetni fogtok rajta.
2013. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ok
2013. nov. 6. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el az anyukádnak az egész sztorit! Jól tetted!


Tipp a pofonvágáshoz:


Ha csattanósat és picit fájósat akarsz, akkor az ember arcát az ujjaiddal kell megütnöd! A tenyér ne érjen hozzá. Ez nagyot csattan és kipirosodik!


Ha látványosat, akkor ne az arcát célozd, hanem az egész fejét oldalról, és teljes kézzel. Ha ezt megcsinálod úgy elesik, vagy átbukfencezi az asztalt, hogy na!

2013. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak őszintén!! Ebből már igazánjól úgyse jössz ki:S:S:S:S
2013. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ebből lazán kimagyaráztam volna magam :D
2013. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szép volt! Én úgy állítanák haza:

-Anya. Megtanítottam egy nyomoréknak hogy ki a főnök! Ja, meg szereztem mellé egy osztályfőnökit.


Szerintem ha az egészet elmondod max elmagyarázzák hogy nem ez a megoldás. DE SZERINTEM JÓL TETTED!

2013. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem meg fog érteni ha elmondod az egész történetet.
2013. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

megértett

kösz mindent

2013. nov. 19. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!