Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek domináns vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek domináns vele szembe megint?

Figyelt kérdés

Na most lassan 10 hónapja vagyok együtt 1 lánnyal, szeretjük egymást volt 1 kis összeveszés és szakítottam vele, de aztán másnap visszajött hozzám szóval nem volt hosszú idő :D

mégis most úgy érzem hogy kicsit vesztettem a dominanciámból, olyan a helyzet hogy most kicsit k*ssba kell maradnom ha nekem nem tetszik valami :D de ha választás elé állítom hogy vagy megbeszéljük vagy elmehet a p*csába, akkor nyavajog meg nem akar elhagyni. de beszélgetni mostanában nem tudok vele felnőtt módjára mert kicsit gyerekes, lehet megviselte az a pár nap. így trükkökhöz kell folyamodnom hogy vissza nyerjem a dominanciámat és ne legyek papucs :D valami segítség? (remélem valaki megérti amit mondok)



#párkapcsolat #dominanci #a nyavajgás
2013. márc. 29. 23:17
 1/8 Tyler913 ***** válasza:
En ertelek. Mivel o konyorogte vissza magat,eleve dominans helyzetben vagy. Ha nem tud normalisan viselkedni,figyelmeztesd egyszer normalisan,masodszor nyomatekosan,harmadjara kozold vele,hogy most huzzon el,es csak akkor jojjopn vissza ha felnott modjara tud viselkedni.
2013. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ:D de amúgy én tettem érte többet hogy együtt legyünk:) mert én hibáztam.. nem megcsaltam vagy valami.. csak gyerekes dolog lett volna emiatt szakítani.. azt ő is megértette, és azért jött vissza, végül is nem kellet neki könyörögnöm:) csak most szerintem emiatt büntetni akar picit, bár kitudja..:D de attól mert hibáztam 1 picit, ne ővé legyen az utolsó szó mindenbe, és nem akarom hogy a kapcsolatunk veszekedésbe menjen csomó ideig
2013. márc. 29. 23:29
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Miért akarsz domináns lenni? Nehéz lenne csak úgy önmagáért szeretni valakit? Veled is meg van áldva a világ ember.
2013. márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tudod az hogy nyavajog és nem olyan mint régen az nem önmaga. az meg nem én vagyok akik papucskodni fog meg bólogatni fog nem logikus dolgokra
2013. márc. 29. 23:41
 5/8 Missi_Key ***** válasza:

úrist'n....

szerelmes a lelkem, te meg leszarod..grat :D

2013. márc. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

I. Fogj egy lapátot.

II. Menj ki a kertbe.

III/a Vágd fejbe a lányt lapáttal, ásd el. Többet nem beszél vissza.

III/b (én ezt javaslom) Áss ki egy gödröt, feküdj bele és kérd meg egy haverodat hogy ásson el téged.


Ha már ilyen hülyeségeket kérdezel.

Üdvözletem

2013. ápr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :D


megoldottam a problémát magamnak, most már rendesen működik a kapcsolatunk, az alábbi válaszok nem voltak hasznosak sajnálom, az első azért értette miről beszélek, köszönöm neki (Y). de mit is várjak ilyen oldaltól ahol csak papucs hős szerelmes nerdek próbálnak trollkodni, de nem baj tanultam ebből :'DD

2013. ápr. 2. 21:15
 8/8 Tyler913 ***** válasza:
Azért ne általánosíts. Ahogy írtad,én például pontosan értettem a helyzetedet,de a meglévő információk birtokában ennél többet nem tudtam segíteni. Azért örülök,hogy minden ok nálatok.
2013. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!