Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy legyek én a domináns?

Hogy legyek én a domináns?

Figyelt kérdés

Ezt már egyszer megkérdeztem akkor is ezt írtam le: " Két szuka kutyám van. Kis testű keverékek. Az idősebb 8 éves vele semmi gond elfogad mint falkavezér. A fiatalabb nemsokára 1 éves lesz. Ha nincs kedve hozzám akkor megmorog, néha harap is. Én ilyenkor a szeméébe nézek, rászólok de nem használ. Mostanában elkezdte azt hogy nem csinálja meg a betanított trükköket csak ha van vmi a kezemben (mert kézjelre tudja) Miért csinálja ezt? Semmibe vesz. Segítsetek!"


Azt mondták zárjam ki a falkából. Hát ma megcsináltam de nem sikerült. Nem hallgatott rám még akkor sem. Kinti kutyák. Van más módszer is? A problémás kutya neve Buborék a jó kutya neve pedig Picur. Várom a válaszokat!


2013. márc. 29. 15:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Am meg nem harap annyira inkább odakap de van amikor elkap
2013. márc. 29. 15:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Szakértőt, kutyasulit kellene felkeresned. Hiába tanácsol neked akárki akármit, lehet, hogy az épp rosszul fog elsülni, mint ahogy kellene (ez a kizárás éppen ilyen!) Látatlanban ilyen súlyos problémát, mint gazda elleni agresszió nem lehet orvosolni! Ehhez kell egy hozzáértő, aki látja a kutya jelzéseit, a te viselkedésedet, azt, hogy mit nem csinálsz jól, miben kell változnod.
2013. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!