Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis milyen ember az aki...

Mégis milyen ember az aki beszélgetés közben magát nem zavartatva fikázik?

Figyelt kérdés

Kórházban dolgzok és van 3 kollega (köztük egy nő) akivel ha beszélgetek magát nem zavartava túrja az orrát elég látványosan közen még uána az ujjaival golyocskává gyúrja és elpöcköli...

Van hogy már majdnem hányok sokszor...



2015. febr. 13. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek ellenére lehetnek emberileg értékesek. Ez alapján nem érdemes ítélkezni. De ha mégis, akkor ezt a szemükbe kell mondani.
2015. febr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó hogy nem a seggük lyukát túrják nyílvánosan!
2015. febr. 13. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos az ilyen hasonlatok semmire sem jók a hangulatkeltésen kívül.

Az orrtúrás valóban illetlenség, de higiéniai szempontból közel sem olyan aggályos, mint a hátsó féllel való érintkezés.

2015. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

# 3

Hogy illetlenség az nem kifejezés megh ányingertkeltő látvány is... az ilyen embreel szeritemvalami gond van.

2015. febr. 13. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:

fúj én teljesen egyet értek. én sokilyet ismerek és sajnos a családban is van ilyen. nekem nagyon undorító és felháborító és én elítélem az ilyeneket, mit képzel magáról? valakinek annyira természetes, hogy észre sem veszi magát...

én is szoktam, de csak csap előtt és utána kezet mosok.

hát apám folyamatosan ezt csinálja és a kanapéba keni és már fel sem tűnik neki, hát ez borzalom, jó, hogy én normális lettem.

2015. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!