Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a velem egykoru...

Miért ilyenek a velem egykoru lányok?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok gamer,otaku az osztálytársaim miért viselkednek tinipics.aként a facebook teli van Retrica pozolgatos mutogatos képekkel és irják hogy jaj szeri jaj igy meg cukii meg szivecskék s ilyen hü.lyeségek értem hogy feltesznek néha magukrol egy képet de ha nincs 100 like akor hisztiznek és kiirják hogy rosszul érzem magam. Mások elött sugdoloznak s ugy csinálnak mintha ök lennének a hercegnők alig kapok egy normális lány barátnöt aki nem ilyen tinik.urva mit tegyek ha ilyen pro.sti utánzatok?Ki fognak nőni ebböl vagy a örökre a WC ben fognak fotozkodni ahelyet szar.nánakb.aszki.

2015. febr. 13. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nagyon gyerekecskék. És azt hiszik, ebből áll az élet, a magamutogatásból, a like-okból, a cukiságokból. Ne törődj velük, úgy látszik, ez őket boldogítja, hiszen nincs más dolguk.
2015. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor arra a kérdésre válaszolj, hogy miben vagy te jobb náluk?
2015. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló feladtad a leckét :D az én mély filozofiámmal megválaszolom eme nehéz kérdést mely ön tett fel számomra hogy miben lenék jobb náluk? ugy gondolom hogy kicsit irigy vagyok és egy kicsit öntelt csak mindenük megvan amit nagyon irigylek :) és mérgesit az hogy nem becsülik meg ... ne gondolj arra hogy, most megvátoztattad a látásmodom tisztában vagyok mindennel nem vagyok jobb se roszabb náluk csak idegesit a jelenlétük és ahogy megjátszák maguk.
2015. febr. 13. 21:47
 4/6 A kérdező kommentje:
És egyébként is különbözök másoktól mert az én virágaim az én szinenben pompáznak.
2015. febr. 13. 22:28
 5/6 anonim válasza:
100%
nyugi, kinövik! a 90% -a legalábbis kinövi. maradék 10%-ot a plázákban találod kigyúrt kopasz mellett, 10 cm-es tűsarkakon billegni szolisbarna-festett szőke, műköröm, karján pudli :) érted ugye? sz.rni rájuk, keres olyan lányokat, akik szintén utálják a picsogást :)
2015. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha felül tudnád múlni őket nem lenne okod az irigységre. Az a gond az introvertált emberekkel, hogy a környezetük tudja befolyásolni őket, viszont ők szinte egyáltalán nincsenek kihatással a környezetükre.
2015. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!