Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lanyok! Hogy reagalnatok ra...

Lanyok! Hogy reagalnatok ra ha az utcan leszolitana, ismerkedni szeretne veletek egy veletek egykoru pasi? :D szerintetek fura lenne? Szobaallnatok vele? Vagy eltaszitanatok?

Figyelt kérdés
pl egy olyan szituacioban, hogy a buszmegben alltok, csak kettesben.

2014. okt. 23. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki.

15/L

2014. okt. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogyan/milyen stílusban teszi.Ha helyesnek találom,akkor miért ne?!
2014. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szóba állnék vele, de sokra ne számítson.
2014. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha egyedülálló lennék és szimpatikus lenne a srác, akkor jól esne, beszélgetnék vele persze :) .
2014. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sokszor megtörtént már:) nem fura, én intelligensen elbeszélgetek velük. Ha bejönnek és elkérik valamely elérhetőségem, megadom, ha pedig nem jönnek be, teljesen normális, nem lekezelő/bunkó hangnemben elutasítom őket:D

18/L

2014. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szívesen elbeszélgetek bárkivel, aki normális. :)
2014. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
neme volt ilyen, naon helyes srác volt, össze is jöttünk utána :)
2014. okt. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem örülnék neki, több okból se.

1. Nem szoktam vadidegennekkel társalogni, semmi közük hozzám, hagyjanak békén.

2. Apakomplexusom van, nem jönnek be a velem egykorú pasik.

3. Állandóan zenét hallgatok, meg se hallanám, hogy ha nekem beszélne, ha meg megzavarna benne az se tetszene.


Természetesen fura lenne mert elég érdekes a fejem, átlagon aluli vagyok. Még csak rámnézni se szokott senki. Mindenképpen elutasítanám az ismerkedési szándékát, bár nem mintha fenyegetne az a veszély, hogy bárki is meg akarna ismerni. :D

20/L

2014. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
eees, mi tetszene a legjobban, ha hogyan szolitana meg, mit mondana, milyen temarol probalna beszelni ? :) nem egyszer esett mar meg velem ez a szituacio, csak meg nem mertem senkivel se beszelni, attol felek hogy hulyenek nez, vagy nem tudom.... :p
2014. okt. 23. 18:00
 10/10 anonim válasza:
Én fiú vagyok, de volt már párszor hogy odamentem így valakihez mert unatkoztam, tök jókat lehet így beszélgetni, van olyan is akivel tartom a kapcsolatot. Hogy milyen szöveggel mész oda, az szituációfüggő, mi passzol éppen oda. Ha láthatóan vár valakit/valamit akkor azzal is simán oda lehet menni szépen kedvesen, hogy nem akarja e azt a várakozási időt kicsit értelmesebben eltölteni, minthogy egyhelyben áll/ül és csak néz ki a fejéből. Attól amúgy hogy hülyének néz, vagy ilyesmi, attól ne félj, úgy se látod akkor többet, amúgy meg ha valami vicces dologgal mész oda, akkor ha hülyének néz, akkor is nevet egyet, és nekem már azért meg szokta érni, még ha esetleg nem is dumálunk. :D
2014. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!