Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek nem esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek nem esik baromi rosszul, ha lekövérez egy veletek egykorú helyes pasi?

Figyelt kérdés

nem vagyok se kövér lány,se helyes pasi..ez csak egy átlagos kérdés,aminek nincs semmi háttere..

ezt azért volt fontos kiírnom,mert a válaszolók folyton arra következtetnek,hogy azért kérdeztem meg,mert ez történt meg velem is.



2014. okt. 6. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A velem egykorú pasikat nem veszem komolyan. Meg nem nagyon kövéreznének le..
2014. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyen még nem volt. nem is vagyok kövér. de azt már megkaptam hogy jó nagy seggem van. bóknak szánta az illető így nem esett rosszul. tényleg nem volt kicsi...
2014. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert olyan abszurd kb., mintha azt mondanák, hogy milyen szép sűrű szakállam van. :D
2014. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyenre nem kell adni. Nemcsak 1 pasi van a világban, kit érdekel az ő személyes véleménye? Van, akinek fog tetszeni, azzal kell foglalkozni.
2014. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem megtörtént,a cseppnyi hiba az benne,hogy a döntő többség szerint nem voltam kövér,mind a 164 cm 50 kg.om kövérezte le.Gondolom ,csupa jószándékból.Mert mások szrint nem vagyok kövér,de neki köszönhetően azóta fogyózom.
2014. okt. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem de, szarul esne, mivel tényleg nem vagyok éppen egy nádszál. Nem is kell velem egykorúnak, helyesnek vagy pasinak lennie hozzá.
2014. dec. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!