Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szobatársam vajon vesz majd...

Szobatársam vajon vesz majd WC papírt, ha addig várok míg semennyi sem marad? Hogy lehet valaki ennyire nem előre látó?

Figyelt kérdés

Vagy majd amikor rájön a kényszer, akkor lemegy gyorsan a boltba, vagy mi?


Már 2x vettem egy 12 tekercseset, még szeptemberbe meg novemberbe azt hiszem, most már neki kellene, de persze annyira leszar mindent, hogy ő nem fog venni


Én takarítottam le a penészt az ablakról még 2 hónapja, én takarítottam le a sütőt, ő egyszer se természetesen, egy hányadék az egész lakás ahol vagyunk, tiszta zsír az egész konyhapult, már vagy 3x letöröltem mert néha elkapott az undor, de mindig próbálok kitartani, sosem sikerül úgy mint neki..ilyenkor mit lehet tenni?


Román a gyerek, külföldön tanulunk..Nem tudjuk átkéretni magunkat, ez nem ilyen hely, nagyon szűkösen bánunk a pénzzel



2015. febr. 13. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vesz. Nekem is ilyen szobatársaim voltak a kollégiumban, elég rossz volt.
2015. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki ezeket, ha kell, többször is.

Ha meg ez se segít, akkor fogod a saját vécépapírodat, elzárod a szekrényedbe vagy eldugod, és mindig magaddal viszed, amikor vécére mész, ő meg majd megoldja magának, ahogy akarja.

2015. febr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem dühöngeni kell, forrongani, magadat emészteni feleslegesen, hanem megbeszélni, és ha nem segít az sem, akkor olyasmit csinálni, mint amit a 2-es írt, hogy rájöjjön, te nem eltartod, hanem lakótársak vagytok, mindkettőtök célja a normális együttélés.
2015. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

jaja, az lesz, csak nehezen veszem rá magam, de mind1 muszáj lesz..azért dühöngök egyébként, mert én ezen már rég túlestem, olyan 5-6 évvel ezelőtt, hogy mindent telibeszarok. És nem értem, hogy ő, hogy-hogy nem?


Na mind1, egyébként nem vagyunk haragba, szoktunk beszélgetni, csak vannak fura dolgai

2015. febr. 14. 00:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megteheted, hogy veszel a szobatársadnak is wcpapírt, de előtte kérd el a rávaló pénzt. Talán észbekap, hogy a wcpapír nem megy fel a saját lábán a wc-hez.
2015. febr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szoktatok beszélgetni, akkor a legjobb. Megkérdezed, hogy mikor ér rá és akkor úgy készüljön, hogy kitakarítotok, mert szalad a lakás. Meg egyúttal megkérdezheted, hogy vesz-e wc papírt, vagy inkább odaadja rá a pénzt neked?

Néma gyereknek...

2015. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó jókat ír. Vagy elkéred rá a pénzt vagy veszel csak magadnak, ő meg törölje ki, ahogy tudja.
2015. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van rá egy ezresem, 10-1-ben, hogy nem beszéltél vele arról, hogy ki-mikor vegyen wc papírt.
2015. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kettőnk közül inkább én vagyok az aki erőfeszítéseket tesz, az irányba, hogy ne legyen harag, hanem nyugodtan legyünk egymást mellett


Elején, közösen vettünk mindent..közösen ettünk mindenből(csak evés előtt elmostuk), de a srác rászokott arra, hogy ő nem most el semmit evés után, hanem csak előtte..így nagy nehezen rávettem magam, hogy szóvá tegyem, persze megértette..utána meg jött az, hogy az én elmosott evőeszközeimet használta, ezt is szóvátettem, sé mondtam, hogy ne használja


csak azt nem értem, hogy ő az elején azt gondolta, hogy szívességből, unalmamba mosom el és pont neki, hogy ő használhassa, vagy mi? Hogy lehet így gondolkodni? Szóvá fogom tenni, majd ha már nagyon idegesít, de nem értem, hogy kettőnk közül miért én vagyok az akinek ez számít, és ő miért nem ilyen

2015. febr. 14. 14:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel minden ember különböző, ezért elég nehéz 2 olyan embert összerakni egy szobába, akiknek tökéletesen ugyanolyan szokásaik vannak mindenben. 2 ember közül mindig van egy, aki tisztaságmániásabb, igényesebb, pontosabb stb. Itt most úgy látszik, te vagy az. Vagy alkalmazkodsz a szobatársadhoz, akit nem zavar annyira a rendetlenség, vagy pedig te takarítasz mindig, ha téged zavar a kupi. Mást ezen kívül nem nagyon tudsz tenni, ha beszéltél vele többször is, és nem használt.
2015. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!