Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mire számíthatunk, ha kiderül,...

Mire számíthatunk, ha kiderül, hogy a szobatársam vagdossa magát?

Figyelt kérdés

Most hagyjuk a miérteket meg azt, hogy ki mennyire hülye.

Van oka rá (mondjuk nekem meg megvan róla a véleményem), és már elmúlt 18, akkor most behívják a szüleit?

És mi kapunk, amiért tudtuk, és nem szóltunk?

Úgy bukott le egyébként, hogy reggel bejött hozzánk valamiért a nevelő, és ő még pont aludt, és elől volt a keze.


Hangsúlyoznám, hogy NEM a vagdosásra vonatkozó vélemények érdekelnek.

18/L


2015. jan. 16. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Legjobb esetben pszichologust kap,nektek meg nem lesz bajotok belőle.De mondjuk lehetett volna jelezni egy nevelőnek,hogy a szobatárs bajban van,mert az ilyen esetek segítség nélkül öngyilkosságik is eljuthatnak.
2015. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :) Igazad van, akartunk is, csak valahogy... árulásnak éreztük.

Ès legrosszabb esetben?

2015. jan. 16. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgetés lesz, vagy ilyesmi. De szerintem ez a nevelőtől függ teljes mértékben.
2015. jan. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni a lánytól,hogy mire van szüksége,és az okot,amint lehet egy SZAKEMBER(!),azaz pszichológus vizsgálja meg,és kezelje,ahogy tudja.Ti meg ne magatokért,hanem a szobatársatokért aggódjatok!
2015. jan. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!