Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szobatársam drogozik, mit...

A szobatársam drogozik, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kis tasakokat tart a hütöben, amiben szárított növények vannak, ezekbôl cigit teker. Kinek szóljak, a kollégiumban? Menjek egyenesen a rendôrségre? Nagyon félek, hogy bántani fog.

2015. jan. 3. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy csak dohány, nem? Sokan nem sodort cigit vesznek, hanem dohányt, papírt, szűrőt és maguknak sodorják. Úgyhogy szerintem kicsit várj a harangok kongatásával, mert egy sima cigi miatt nem kéne feljelenteni senkit.


Mondjuk ha drog is, maximum marihuána, attól meg még az életben senki nem bántott másokat. Én őszintén szólva hagynám a francba.

2015. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A tasakok jelenlétén túl észrevettél rajta bármilyen viselkedésbeli változást?

Amúgy a hűtőben nem szoktak füvet tartani, ez hülyeség. Lehet hogy dohánymentes (és nikotinmentes) cigit csinál magának gyógynövényekből...

Ha füvezne is, minimális az esélye hogy bántson, sokkal kisebb, mint ha piázna.

Miért nem kérdezel rá: Hé haver, mik ezek a tasakok?

2015. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Te melyik világban élsz?
2015. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérj másik beosztást.Ha félsz tőle,nyúlj le csikkeket,abból szagra meg lehet mondani,hogy füves cigi e.Ha félsz tőle,beviheted a mintát a rendőrségre ,hogy tėnyleg füvezik e.Nyilván nem csak egy füves cigi miatt érzed úgy,hogy veszélyes rád nézve.
2015. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Höhö, arra kíváncsi vagyok, amikor Magyarországon ma valaki bemegy a rendőrségre egy füves cigivel a kezében, és azzal a sztorival, hogy ez a szobatársáé. :D


Meg ne próbáld, kérdező, akár ott is tarthatnak kábítószer birtoklása miatt.

2015. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora vamzer vagy kérdező...
2015. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

De miért kellene szólnod bárkinek is???

Mit ártott neked a szobatársad vagy a fű a hűtőben?

2015. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

egyébként is a fű sok helyen legális és orvosi marihuánát írnak fel a rák betegeknek. de ez csak mellékes


inkább füvet szívjon mint azt a szar tele acetonozott herbált


herbál pedig még kábítószernek se mondható amiatt pedig nem tudnak mit csinálni, mert azt meg lehet kapni egyéb ilyen boltokba

2015. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sok helyen: ez alatt azt értem más államokba , nehogy még valaki belekössön :D


(előző voltam)

2015. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Holczi István válasza:
Fu miatt nehogy feljelentsd :D
2015. jan. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!