Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mikor és hol szoktatok...

Ti mikor és hol szoktatok énekelni?

Figyelt kérdés

Én mostanában dalolós kedvembe vagyok, de mások előtt nem merek, és ha egyedül magamnak éneklek, akkor elfog egy érzés, hogy "megörültem, amiért magamnak énekelek?!".

Viszont tesóm mondta, hogy ő néha a nagyvárosba az utcákon is néha elkezd, és tudom róla, hogy ő nem őrült.

Na, de ti mikor szoktatok?


2015. febr. 15. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én mosogatás közben.


Nem, nem vagy őrült. :)

2015. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szinte ahol rájön az emberre, és nincs olyan, akit idegesít legjobb a fürdőkád. ha folyik a víz, vagy mikor olyan hangos a zene, h úgyse hallják, h a tiéd vagy nem olyan jó, vagy szörnyű (ez zenefüggő) amúgy szerintem se vagy őrült
2015. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:

Mostanában valamiért szoktam a zuhany alatt.

Asszem ez a vég kezdete.

2015. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nyílt utcán nyilvános wcben ,étteremben,buszon,vonaton.
2015. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ember elég régóta van, de elektronikus média csak tizedmásodperce.

Mit gondolsz, mivel szórakoztatták az emberek magukat, környezetüket? Zenével, énekkel.

Az emberek énekeltek örömükben, énekeltek bánatukban. Énekeltek, hogy jobban menjen a munka, énekeltek, csendes magányukban.

Én nem énekelek, nem is vagyok boldog. Nehogy le szokj róla!

2015. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Ezt nem trollkodásból! Én részegen szoktam énekelni. De az is a szituációtól függ. Például, ha az egyik haverom elkezd énekelni egy dalt amit az ott lévők közül mindenki ismer, elkezdődik egy hullám ami mindenkit elsodor és a végén már mindenki énekli
2015. febr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de feldobom kicsit. Mostanában főzés és takarítás közben mikor egyedül vagyok itthon.
2022. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!