Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember, aki képtelen...

Van olyan ember, aki képtelen megtanulni énekelni?

Figyelt kérdés
Tehát aki eljárhat bármilyen tanárhoz, soha nem lesz rá képes.. ?
2013. máj. 20. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne, ehhez kell egy adottság is, ha az nincs,akkor pont megszakadhatsz
2013. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van. Én sem tudok énekelni pedig már 41 éves vagyok. A hangom biológiai fegyvernek minősül. Ha énekelnék, mindenki meghalna aki hallaná (a férjem szerint legalábbis) Egyszerűen olyan rossz a hangom, hogy képtelen vagyok megfelelően használni.

Rajtam kívül sokan vannak még így, de sajnos vannak akik azt hiszik ennek ellenére hogy csodásan énekelnek..

2013. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én azt hittem, hogy képzéssel bárki megtanulhatja legalább az alapokat.
2013. máj. 20. 13:09
 4/12 anonim ***** válasza:
Például én, 13 éves vagyok, mély hangom van, mindenkitől kapom, hogy milyen nyugtató stb... beszédhez nagyon jó, éneklésnél meg tökönszúrás van, vagy nekem, vagy annak aki hallgatja.
2013. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindenhez érzék adottság kell ha egyáltalán nincs akkor hiába erőlködik.Miért a kémiát száz tanulóból hány érti úgy igazán?Nekem a gyakorlati kémia szinte a véremben van az elméletit nem szeretem, énekelni én sen tudok.
2013. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Alaque ***** válasza:
54%
Egy elfogadható szintet BÁRMIBEN elérhet az ember, szorgalommal, tanulással, gyakorlással, legyen szó éneklésről, rajzolásról, táncról, autóvezetésről, bármiről. Talán egyes sportok jelentenek kivételt, melyekhez kifejezetten testi adottságok kellenek, de rengeteg gyakorlással például elfogadható kosárlabdás lehet egy százötven centis törpéből, bár nyilván nem fog az NBA-ben szerepelni, ahogy nyilván nem lesz mindenki Pavarotti, de elviselhető módon természetesen bárki meg tud tanulni bármit, hacsak nem kifejezetten antitálentum az illető - de az talán még nagyobb ritkaság, mint a kimagasló tehetség.
2013. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Egy elfogadható szintet BÁRMIBEN elérhet az ember"


Egy fenét! Menj el boxolónak akkor!Az aki 72-szer bukott meg autóvezetésből az elfogadható szint? Aki nem veszélyes anyagnak tette meg a vörösiszapot?Százezrével vannak tehetségtelen emberek!

2013. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Alaque ***** válasza:

"szorgalommal, tanulással, gyakorlással"


Általában ezt hagyják ki a botcsinálta diplomások, politikusok, "szakemberek". Ha az ember valamit nagyon akar, akkor azt meg tudja csinálni, csak az ilyen felelőtlen emberek nem a lényegi részét akarják, hanem a pénzt, amit kapcsolatokkal, dörgölőzéssel, seggnyalással elhappolhatnak azok elől, akik esetleg értenének is hozzá.

2013. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy jó hanghoz születni kell. Vannak akik született tehetségek és tanulni, gyakorolni sem kell az éneklést mert csodás hangjuk van.

Pl: Soha nem járt és nem tanult éneket, Johnny Cash, Elvis,, Whitney Houston, nagy kedvencem Tina Turner. Ők és még sokan mások született tehetségek. Sokan vannak akik énekelnek, de a hangjukat már képezték. Nekik az adottságuk volt meg. Vagyis van hangjuk, de meg kellett tanulniuk használni. Sok gyakorlással szép eredményeket érhetnek el. Vannak akiknek nincs sem adottságuk, és nem született tehetségek. Van hangjuk amivel tudnak kommunikálni, de csak ennyire futja. Az ilyen emberek akár a világ legjobb énektanárától is tanulhatnának akkor sem érnének el semmi eredményt. Ez nem akarat kérdése, vagy a szorgalom kérdése. Egyszerűen a hangjukat képtelenség csiszolni.. Jó magam is az utolsó kategóriába tartozom. Nő létemre mély hangom van. Ha énekelnék az úgy hangzana mint a rénszarvas bika bőgése párzás idején.. Vagy egy nőstény mormota védekező visítása. Tökéletesen eltudom énekelni a tasmán ördög ordítását is.

Szóval vannak akik képtelenek megtanulni énekelni.

2013. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pl Én. Komolyan.
2013. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!