Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mensások! Másodjára megéri...

Mensások! Másodjára megéri próbálkozni?

Figyelt kérdés

Az online tesztet már vagy 10x kitöltöttem, különböző időpontokban, több hét eltéréssel. Mindig 125 felettit mér. Ősszel viszont voltam egy hivatalos tesztíráson, ahol 119 és 124 közé mérte a teszt, viszont a tesztírás előtti éjjel nem bírtam aludni az izgalomtól, szóval néhány óra alvással és energiaitallal mentem tesztet írni.


Szerintetek érdemes megírnom újra? Vagy nem számít ha nem alszik előtte az ember? Elképzelhető hogy kipihenten 130 fölöttit érek el?



2015. febr. 16. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

1.) Miért kell azon a pár ponton feszengeni?

2.) A Mensa tipikusan az önigazolásra vágyó gyökerek gyűjtőhelye. Ne foglalkozz vele, csinálj inkább valami kreatívat.

2015. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tag akarsz lenni, akkor érdemes lehet, mert a fáradtság és egyéb hátráltató tényezők miatt 7-8 IQ ponttal könnyedén írhatsz kevesebbet a ténylegesnél. Ha sikerül jó formában lenned akkor könnyen meglehet, hogy 130 feletti eredményt érsz el még esetleg akkor is, ha a tényleges IQ-d esetleg "csak" 128. De ha nem sikerül másodszorra se, az nem jelent semmit. Ettől még lehetsz akárki.

(Testvérem egyszer kipihenten 120-as IQ-t ért el, máskor hulla fáradtan 108-at. Ez 12 pont különbség, szóval neked is simán van esélyed)

2015. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Ne arcoskodjal, en tok hulye vagyok es nekem is 125 feletti lett ott. 😊
2015. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BringaManó ***** válasza:

Ha mensás akarsz lenni, akkor próbáld meg újra, van esélyed jobbat írni, ha pihent vagy. (AFAIK legalább egy évnek el kell telnie a tesztírások között.)

Ha csak az IQ-dra vagy kíváncsi, akkor papír nélkül is elkönyvelheted magadnak, hogy fáradtan leverted a lécet, tehát kipihenten vszínűleg 130 körül vagy.

Ha papírt is szeretnél róla, akkor meg mégiscsak meg köll majd írnod még egyszer. (Persze nem muszáj pont a Mensáét, írhatsz máshol is.)

2015. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!