Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jobban érzem magam felnőttként...

Jobban érzem magam felnőttként, mint gyermekként! Ez oké így?

Figyelt kérdés
A legtöbb ismerősöm visszavágyik a gyerekkorba, én viszont semmi pénzért nem cserélnék. Félre értés ne essék, csodás és vidám gyerekkorom volt, de nem vágyom vissza... Velem van a baj vagy mindenki mással?
2015. febr. 17. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Senkivel nincs baj, mindenki máshogy érez, nem te vagy az egyetlen akinek most jobb, mint gyerekként.


Én sehova nem vágyom pl, ami elmúlt elmúlt, a mostban élek.

2015. febr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.

Szívesen lennék újra fiatal, vagy akár gyerek, de a saját ygerekkoromba annyira nem vágyom vissza.

2015. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, igaz, a felnőttlét kötelezettségekkel is jár, pl. dolgoznom kell, viszont egyelőre élvezem, hogy oda megyek ahova akarok, azt eszek, amit akarok és azt veszem meg, amit akarok, nem függök már a szüleim kénye kedvétől, nem törölhetik belém a lábukat és nem kell a spórolási mániájukat követnem, független vagyok. Szerintem ez tök jó.
2015. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is jobban élvezem a felnőttkort. :) Későn érő vagyok, de végre rátaláltam önmagamra. Igaz, dolgozni kell, de legalább ennek látom látszatját, mert kapok fizetést; bevallom, tanulni nem szerettem, mert olyan dolgokat köteleztek ránk, amiket feleslegesnek éreztem megtanulni.

Most van fizetésem, van döntési szabadságom, és tudok pénzt és időt szánni a hobbimra, ami a világot jelenti nekem. :) Egy dolog zavar csak, hogy ugye szalad az idő és az ember nem fiatalodik... :D

2015. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!