Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki mostanában törölte a...

Aki mostanában törölte a Facebook profilját, miért döntött így, mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem itt,mert úgy gondolom,ez nem számítástechnikai kérdés.

2015. febr. 22. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Én törölném, de nem lehet, max inaktiválni.
2015. febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet törölni. :)

Én múlthéten töröltem, és azért mert már egyáltalán nem használtam semmire. Barátokkal, ismerősökkel, családtagokkal viberen beszélünk, Facebook-ra néha felléptem, nézelődtem egy kicsit, de ezen kívül semmi mást nem csináltam rajta. :)


20/L

2015. febr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3-4 napja töröltem,mert hülyeség az egész.Ráadásul sok oldal cenzúrázza a kommenteket,pedig semmi rasszista,homofób,illegális dolog nincs a kommentben. Ezek után minek az egész. Jobb a TWITTER.
2015. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is gondolkoztam rajta, csak az a baj, hogy a fb nekem egy személyre szabott hírolvasó, számítástechnikai, haditechnikai, wtcc, forma 1 hírek, stb.


Meg alapvetően gyorsan lehet rajta kisebb nagyobb dolgokat, üzeneteket küldeni, de ha 0 ismerősöm lenne, az se zavarna.

2015. febr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én felfüggesztettem a fiókomat már egy ideje, egyszerűen azért, mert semmi értelmét nem látom annak, hogy legyen. Törölni is lehet? Erről eddig nem tudtam.
2015. febr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Végleges törlés:

[link]

2015. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert semmi szükségem rá. Nem beszélek ott senkivel, mert mindenki sz#rik rám, ami híreket meg akarok nézni, ahhoz nekem nem kell facebook.

+ amiket láttam, hogy olyan emberek miket csinálnak ott akiket ismerek, hát eléggé hányingerem volt már... nagyon szánalmas az egész.

2015. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A kedves 7-es szerintem jól látja,

én is ezért töröltem magam,mert szánalmas az emberek primitívsége,a gusztustalansága,az állandó összepaint-ezett fogyatékos képek felnőtt emberektől.

Nyálas kismackó,kiskutyus,meg macskák,az örökös Orbánszídás,meg mindig csak a magyar munkahelyek és jövedelmek kiparodizálása.

Én már szinte senkit sem követtem,és hallottam hogy az ember lementett képeivel csinálnak új kamuprofilt,és visszaélhetnek vele.

Egy idióta függőséget okozó hülyeségnek tartom.

2015. febr. 22. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!