Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka az emberek kötekedés...

Mi az oka az emberek kötekedési, troll hajlamainak? (névtelenül, interneten)

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 18:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Szerintem ezzel csak magadat nyugatod. A gonosz elnyeri méltó büntetését - gondolkodás. De miért lenne így? Szerintem csak simán szórakoznak az emberek."


Ahogy én is leírtam, van az a bizonyos fokú trollkodás, ami kikapcsol és még vicces is.


De nem kevés embernek kb ez az egyetlen szórakozása hogy napi 10 provokáló, támadó levelet ír ki, vagy szimplán annyira nincs senki az életében hogy inkább itt üti el az időt. Ez teljesen más kategória. Mert szerintem normális ember ha teheti a barátaival lóg, dolgozik, értelmes hobbija van, vagy barátnőzik, dolgozik, és nem itt lóg egész nap.

2015. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem megírni, de a The big bang theory 8. évad, 14-es rész, olyan magyarázatot ad, amire talán nincs is szükség. De a 2015-ös oscar gála még meg is indokol. Zseniális! :D
2015. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
ki kéne irtani az ilyen trollokat...
2015. febr. 24. 16:13
 14/18 anonim válasza:
Egyszerűen azért, mert a saját életük nyomoruságát másokon akarják kitölteni... esetleg féltékenység, vagy düh... nem kell velük foglalkozni! Aki névtelenül olt, az csak egy félős kis nyomi. Ha baja van, vállalja fel a nevét :)
2015. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A "gonosz" elnyeri méltó büntetését? Ez nem óvoda, hogy piros és fekete pontokat osztogassunk, de vannak határok amiket nem lehet átlépni. Végtére az internet is csak egy eszköz, és felelősségre vonható emberek ülnek mögötte. Ha öngyilkosságba hajszolsz valakit vagy náci propagandát terjesztessz neten át, azért is lecsuknak.


Az átlag troll nem az unatkozó 13 éves srác. Ők is próbálkoznak, de azért tegye fel a kezét, akit komolyan be tud oltani egy kissrác...az a pisi-kaki, terhes vagy szint.


Nem, a trollok nagy része tudatos, felnőtt ember, többnyire huszonéves, és kimondottan intelleigens. Ahhoz, hogy magadat szarkasztikusan ki tudd adni valakinek, bizony nem csak tájékozottság, de valamiféle ideológia is kell. Az ilyen ember tudatosan választ olyan személyeket vagy csoportokat, akiket butábbank, gyengébbnak lát, és habár adja a lükét, de mindig okosabb, és kimondottan rosszindulatú, és mivel általában valami mélyen gyökerező ideológiával rendelkezik, meggyőzni vagy "felvilágosítani a témáról" sem lehet. Ezért mondják, hogy ne etesed.

2015. márc. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindegy, miről van szó. Mert van ugye a vicces troll, aki tényleg jó viccet mond, ő nyilván azért teszi, mert meglát egy vicchelyzetet. (A vicc alatt azt értem, ami tényleg vicces, nem azt, hogy valaki ideírja, hogy Szilvás buktát, mert azt szeretem, vagy hogy megmondod hogy lány vagy, és erre nyolcan meg akarnak dugni, hanem ami tényleg vicces.)


Aki viszont kötekszik, nem a válaszra felel, nos azt az embert nem értem. Mert igaz az, hogy a neten könnyű kötekedni, de szerintem ez még nem indok. Mert nekem is könnyebb a neten kötekednem, mint máshol, mégse teszem. Sőt, fejszével is könnyebb mókusokat gyilkolni, mint rotringgal, mégse teszem azt sem. Őszintén, szerintem azok az emberek vezetik le így a frusztréciójukat, akik nem tudnak maguknak kreatív kikapcsolódást találni.

2015. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Meg valószínűleg várják is a választ. Például nem rég a blogomon jött egy kritizáló, közönséges stílusban írt megjegyzés (névtelenül). Közöltem vele, hogy ha azt várja, hogy most elüldözöm a blogom olvasóit azzal, hogy én is leereszkedem ebbe a stílusba, csalódni fog.Akkor még egyszer megpróbálta, elmondta, hogy így meg úgy hülye vagyok. De valóban nem írtam rá semmi közönségeset, csak hogy téma lezárva, el is ment.
2015. márc. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Van, aki csak viccelődik, azt lehet érezni, velük nekem nincs bajom. Azok a problémásabbak, akik kötekednek, meg szándékosan mennek olyan kategóriákba beszólogatni, ami nem is érdekli őket, meg akik szinte minden kérdéshez odaírják, hogy kamu. Az ilyenek szerintem a való életben 99%-ban nyuszik... Én adok nekik egy piros kezet ezen az oldalon és jelzem a moderátoroknak, törölni szokták.
2015. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!