Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet valakit elengedni...

Hogyan lehet valakit elengedni, akit majdnem minden nap látsz?

Figyelt kérdés

Ellenkező nemű emberről van szó. Nem voltam belé szerelmes, soha nem vonzódtam hozzá, de nagyon közel állt hozzám, és nagyon szerettem. Illetve most is szerettem. Ezzel együtt kicsit gyűlöltem is, mert mindenben nagyon előre helyeztem, és emiatt rengeteg rossz döntést hoztam (család, barátok, párkapcsolat, sb..).


Aztán új helyre kerültem, és már nem találkoztunk. Ő akarta tartani a kapcsolatot, de én nem, mert ez tűnt a legjobb döntésnek. ELőször nagyon fájt, és rengeteget sírtam. Aztán jobb lett. Nem lettem szomorú vagy ideges ha rágondoltam, vagy ha véletlenül összefutottunk, hanem csak a jó dolgokra emlékeztem.


2,5 év telt el. Aztán mostanában úgy alakultak a dolgok, hogy majdnem minden nap látom, és többször beszéltem vele. Órákon át, mint régen. De nem akarom még egyszer ugyanazokat a köröket lefutni, mert ez így nem jó.


Csak el akarom engedni ezt az egészet. De nem megy így, hogy minden nap látom. Nem tudom meddig lesz ez így, talán csak pár hónapig, de akkor is. Rengeteget sírok emiatt. Az egyik felemnek nagyon hiányzik, a másik felem meg tudja, hogy ezt hagynom kell..


Mit tehetnék? Nagyon sokat idegeskedek emiatt. Hogyan tudnám úgy elengedni, túl lépni ezen az egészen, úgy, hogy minden nap látom?


2015. febr. 22. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat gondolsz rá. Nekem ez szerelemnek tűnik. Akár bevallod magadnak, akár nem.
2015. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem vonzódok hozzá, és soha nem néztem rá ÚGY. És eközben volt párom, akibe szerelmes voltma, és nagyon szerettem, szerelemmel.
2015. febr. 22. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:

De most nincs párod. Úgy veszem ki.

Ő pedig vonz. Húzhatod, de 2 út van.

Nagyon szerelmes leszel valaki másba, és akkor ezt az illetőt hanyagolod, ha látod is, nem foglalkozol különösen vele.

A másik út, hogy akárhogy húzod, idő kérdése az egymásba gabalyodás, a kedvesed lesz.

Férfi és nő közötti barátság ezen 2 úton végződhet.


Illetve még olyan lehet, hogy ő talál valakit, te pedig szomorkodni fogsz.

Ezek a rövid távú alternatívák.

2015. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!