Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom elengedni?

Nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, sokan mondtak mar nekem, hogy nem engedem hogy megismerjenek. Ez valoban igy van, de nagyon jol titkolom. 8 eves koromban meghalt, akit a vilagon a legjobban szerettem. Lehet emiatt alakult ki nalam erzelmi kotodes minden irant ami a mult. Es valljuk be, minden eggyes nap a mult resze lessz, amit megelunk. Nagyon nagy fajdalommal tolt el engem minden, ami veget ert, vagy ha elveszitek valamit. Legyen it szo filmsorozatrol, sorozatokrol. Eggyik pelda legyen a harry potter. Kiskorom ota neztem, de most keptelen vagyok megnezni az ultolso reszt belole, mert az egy korszak lezarulasat jelentene szamomra. Igy vagyok dolgokkal is, emberekkel is. Felek attol hogy el veszitem oket, ezert inkabb nem engedek magamhoz kozel senkit es semmit. Inkabb megbantom az embereket es buko vagyok veluk minthogy magamhoz engednem oket. Probaltam ezen valtoztatni de nem sikerult. Nagyon sok idot toltok a mult ujraelesevel a fejemben, de megjegyzem semmi fele elmebetegsegem vagy ilyesmim nincs, nem vagyok semmi psichopata vagy ilyesmi.

Erdekelni a ti velemenyetek errol, esetleg ti tapasztaltatok-e mar hasonlot, esetleg hogyan tudnek ezen az egeszen tuljutni. Eggyenlore az az erzesem a jovovel kapcsolatosan, hogy orokke egyedul fogok maradni. Ez jo is lenne, de valljuk be, minden ferfinak szuksege van az eleteben egy no jelenletere, eritesere. Eddig meg nem volt baratnom, ugy erzem ez jelentene a kiutat, de a ketto dolog ami bennem jatszodik le, ez a folyamat, keresztezi egymast.

Megegyszer koszonok minden segitseget

19/f



2014. szept. 12. 00:41
 1/3 Különlegescsajszi ***** válasza:
szerintem túl érzelgős vagy..
2014. szept. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első, te aztán átérezted a problémát! Kedves Kérdező, én elmennék egy családállításra. Míg nem oldod fel ezt a blokkot, a félelmed megmarad. Még ha erőt is veszel magadon, vagy megismerkedsz valakivel, a kapcsolatba is bele fogod vinni ugyanezt. Az optimális az lenne, ha a jelenben élnél.
2014. szept. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kettessel értek egyet, ne játszd le újra és újra a fejedben a múltat. Kezdd el másra irányítani a fókuszodat, hosszútávban gondolkodj, és ne várj csodát 1 nap alatt.
2014. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!