Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan embert, akire...

Ismertek olyan embert, akire azt mondanátok, hogy ő tényleg igazi egyéniség, egyedi? Miért gondoljátok ezt róla, miben nyilvánul ez meg?

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 07:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Olyan emberre gondolok, aki szerintetek tényleg különleges, és nem egy tömeggyártmány, nem mások befolyásolják azt, hogy milyem, hanem tényleg eredeti. Nekem például a legjobb barátnőm ilyen. :)
2015. febr. 25. 07:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a sofőröm ilyen ember!Jó férj,jó apa és jó barát,tele emberséggel!
2015. febr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazi egyéniség?

Hm...

Lehet hogy "ismerek" , lehet hogy már találkoztam ilyennel emberrel , de eddig még nem ismertem fel benne az igazi egyéniséget!?

"Különlegesnek látszó embereket" ismerek. Olyan embereket ismerek akik látszólag nem "tömegtermékek".Viszont miután jobban megismertem őket kiderült , hogy szinte kivétel nélkül mindegyikük valamilyen mintát követ. Csak éppen egy „különlegesebb mintát”.

Szerintem az igazi egyéniségeket többnyire fel sem ismerjük, egy részt mert nagyon kevés lehet belőlük. Másrészt pedig legtöbbünkben szerintem van valamilyen hamis kép , hogy az egyéniségnek milyennek is kéne lenni. Az egyéniségnek meg elképzelhető, hogy az a fő „jellemzője”, hogy nem sorolható be sehova.!? Mert amint besoroljuk már ki is siklott a kezünk közül!?

Többnyire az igazi egyéniségről valami „pozitív”képünk van. De lehet hogy egy számunkra bűnös ember közelebb áll az igazi egyéniséghez ,mint egy általunk csodált ember.

Olyan emberekkel találkoztam már akikre azt mondhatnám, hogy egy egy területen igazi egyéniségek lehetnek.(Azt sem állítom, hogy ez mindig folyamatosan így van, lehet , hogy egyénenként változóan ,csak időszakosak ezek az „állapotok”) pl. Van egy hobbijuk , van egy hivatásuk, és azon a területen teljesen kivirulnak , élettelivé ,kreatívvá, válnak. Látszik, hogy imádják azt amit csinálnak , és többnyire nem avval foglalkoznak ,hogy másoknak tetszik e amit ők csinálnak Maguk örömére teszik , de ez az életöröm, kihat a „nézőre”is. Ha észre vesszük őket.

2015. febr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már hallottam többször, hogy ezt mondták rólam, 4 mentális betegséggel vagyok diagnosztizálva, amúgy olyan vagyok, mint mindenki más.
2015. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek: én. És minden más ember.
2015. ápr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!