Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Normál esetben az ember találkozni szeretne a példaképeivel, az emberekkel akikre felnéz én meg félek tőlük. Meg az ilyen olyan tanároktól is.

Nagyon szeretnék színészetet tanulni, de félek attól, hogy mivel profi színészek oktatják, hogy ők mit gondolnak, és hogy biztos béna lennék.

Szóval szerintem normális esetbe valaki előnynek veszi, hogy profinál tanulhat azt amit szeretne én meg azon kattogok hogy biztos már az első pillanattól kezdve látnák hogy nem oda való vagyok és így tovább és így tovább....

Mi a baj? Miért érzem ezt?



2015. febr. 26. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány, nem vagy biztos magadban. Fejleszd azokat a területeket, amikben úgy érzed nem vagy elég jó.
2015. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, sportolj (futás, kondi, semmi komolyra nem gondolok), járj nagy társaságba, akiket érdekel szintén a színészkedés, szervezzetek szakkört. Belejössz, megszokod, nő az önbizalmad.
2015. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!