Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy ne zavarjon...

Mit tegyek hogy ne zavarjon ha idegesítenek és vajon az baj ha nem én vagyok a hibás és mégis én érzem szarul magam?

Figyelt kérdés
A barátaim sokszor szoktak szivatni, csufolodni velem idegesíteni meg ilyenek. Ha baj volna vagy valami biztos megvédenének s alapjában véve jó barátok de ez már nagyon idegesít, igaz hogy nagyon érzékeny típus vagyok (sajnos), de de már nem bírom. Ha valamit pedig mondok hogy ne csinálják vagy valami akkor még én vagyok a hibás és még én érzem magam rosszul hogy valamit szóltam.

#idegesítés #zavarjon #érezzem
2015. febr. 27. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, ha zavar. Az ilyenek nem a barataid. Egy igazi barat nem hagyja a masikat szenvedni.
2015. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ezek alapján rád férne egy jó nagy adag önbizalom.
2015. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg észrevették, hogy nagyon érzékeny vagy, és ez olyan, mintha céltábla lenne az ember hátán. Az ember nem állja meg, hogy ne ugrasson, de nincs benne semmi rosszindulat. Próbálj egy kicsit lazulni (tudom, könnyű mondani), és egy-egy esetben együtt nevetni velük. Én is nagyon sértődős voltam, és a testvéreim szétszivattak. Ma már én nevetek magamon a legtöbbet. Hidd el, az önirónia egy nagyon szórakoztató dolog! :)
2015. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. febr. 27. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!