Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hogy állsz hozzá a környeze...

Te hogy állsz hozzá a környezetedben lévő gyenge, nyomorék emberekhez?

Figyelt kérdés
Akik lúzernek, vesztesnek, szerencsétlennek, csendesnek és visszahuzodónak számítanak? Beléjük rúgsz?
2015. febr. 27. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Beléjük rugnék persze, csak az én környezetemben nincs ilyen!!!!!!! Nincs luzer, ....., stb! Csak olyan aki vagy ebben vagy másban jo!!!!!!!
2015. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Én pont ilyen vagyok és igen, belém rúgnak úton-útfélen... L/22
2015. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálom őket. Én is voltam ilyen, tudom min mennek át.
2015. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Engem is ilyennek tartottak sokan de kb lesz*rtam őket :)

Vannak barátaim akikkel jól megértem maga. Mások véleménye meg nem érdekel.


Aki meg azt élvezi, hogy a gyengébbet bántja az még annál is szánalmasabb, mint akit bánt.

2015. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én is ilyen vagyok sajnos, engem is bántanak sokszor.

Viszont mikor meglátok hozzám hasonló embereket, és látom hogy bántják, akkor valahogy én is szívesen belérúgnék, mert látom hogy nyomorék önmagamat látom benne...

2015. febr. 27. 14:53
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Hát borzalmas, hogyha valakiben nincs annyi empátia, hogy ne "rúgjon bele" a gyenge, beteg emberekbe.

De sajnos ilyen az ember, hogyha "normális" vagy akkor is ott probálnak tönkre tenni ahol csak tudnak..

2015. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha jó fej, akkor normális vagyok vele. Ha egy beképzelt balf@$z, akkor meg sz@rom le magasról.
2015. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Én is ilyen vagyok,és nem rúgok bele senkibe,és nem nézem le a még nálam is gyengébbeket.
2015. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes, mindenki azt mondja ha a környezetében lenne egy lelkileg megtört, vagy épp csak simán csendes ember aki nem tud megnyílni, vagy már feladta azt a próbálkozást hogy beilleszkedjen egy adott közösségbe, akkor sokan azt mondanák, persze nem rugnának bele, segítenének neki, kiállnának mellette. Dehogy, ezek csak szavak, egymillában fogadnék ahogy valamelyik válaszoló írta hogy le se sz..rná, inkább a rúgdalókat biztatná, vagy azokkal lenne jóban. Én nem fogom leírni a történetemet, mert a kutyát sem érdekli, és nincs is kedvem erről beszélni, de van 12 év tapasztalatom általános és középiskolából, általánosban a domináns évek főleg 7-8-ban kezdődtek, majd végigment a 4 év középsulin. Nem egy leányálom, azóta se tettem túl magam az egészen. Nem azon hogy bántottak és mindennek elhordtak minden ok nélkül, hanem azon hogy sem a többiek akik elvileg rendesnek értelmesnek és segítőkésznek mondták magukat sem a tanárok akik szintén elvileg a tanulók érdekeit szolgálják, hogy ezek a képmutatók segítettek volna akár egy szóval is hogy "hé figyelj már ne piszkálgasd a srácot, nem látod hogy beteges amit művelsz, inkább csak hagyd békén". Ez mind tündérmese. Én nem vagyok gyenge nyomorék ember, csak nyugodt természetű csendes normális akit idegileg kicsináltak és mielőtt az jönne hgoy én hagytam magam, hát rohadtul nem, és ettől lettem én mindenki szemében bunkó paraszt, elég abszurd és igazságtalan. Ha hagyom magam akkor is én vagyok a szemét, ha nem hagyom magam akkor meg egy paraszt vagyok, és ugyanúgy emberszámba se vesznek. Ilyen az ha közel egy egész osztály agyilag egy nagy nulla. Mert hogy a mai napig a pokolra kívánom őket az biztos.
2015. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Az én környezetemben van egy nagyon vesztes ember. Szegénynek nem tudom mi baja van, de beszélni se nagyon mer senkivel. Pedig nem bunkó vele senki az osztályból, és sokan próbáltak (többek között én is) sokszor kezdeményezni. Válaszol is az illető, de olyan szinten lassan és félénken hogy nem lehet vele sokáig a beszélőviszonyt fenntartani. Emiatt szerintem valaki nem lesz nyomorék. Szegény gyerekbe sokan belerúgnak a suliban lelkileg, de szerencsére egy ilyen szempontból nagyon jó osztályban vagyok ugyanis senki se támogatja azokat akik bántják őt és sokan vannak akik meg is védik ha szükség van rá. Ettől függetlenül nagyon rosz lehet szegénynek.
2015. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!