Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm egy idegesí...

A legjobb barátnőm egy idegesítő nyomorék. Hogyan szeressem meg újra?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, hülyén fogalmaztam meg a kérdést, de ,,legjobb'' barátnőmmel már kezdünk egymás agyara menni. Már ott tartok, hogy nem is akarom látni. Három éve ismerem és először rögtön egymásra találtunk, hasonlítottunk. De most vagy túl sok időt vagyunk együtt vagy nem tudom mi lehét a baj de nagyon idegesítő.ugyanakkor nem akarom ott hagyni mert neki én vagyok az egyetlen barátja, nekem van több is.. De mar értem a sok embert aki,, otthagyta". Mert depis meg negatív meg bunkó, de legfobbkeppen önző... Em ezt eddig nem láttam de sok a közös emlék és nehéz lenne elszakadni. Már beszéltünk erről vele de semmit nem ért... Ti mit tennétek?

2015. febr. 23. 22:47
 1/6 anonim válasza:
Ha mar mindketten egymas agyar mentek,akkor szerintem meg kene szakitanotok a kapcsolatot.Egymas idejet veszitek el.Egyikotoknek se jo,es minek eroltetni a dolgot,ha mar nem is kedvelitek egymast.szerntem keressetek mas baratokat,lepjetek mindketten tovabb.Nem kell sajnalni,hogy nincs masik baratja,majd lesz:D.En ezt tennem,de azt csinalsz,amit akarsz:).
2015. febr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor ő nem a legjobb,hanem a legrosszabb barátnőd:)
2015. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen idő közönként találkoztok,hogy túl sok időt vagytok együtt?


Egyszer én is besokalltam a legjobb barátnőmtől.Viszont mi napi 24 órából 12-13 órát együtt töltöttünk, plussz ha haza jöttem még irkáltunk is.Pár perce lakott. Pont munka nélkül voltunk mindketten.Aztán vagy 2-3 hónap után túl sok lett.Utána próbáltam úgy csinálni,hogy kicsit kevesebb időt legyünk együtt.Szerettem vele lógni meg minden de napi 12 óra mát túl sok lett belőle.


Aztán én rövidítettem az időket.Utána jobb lett!!


Bár ha annyira idegesít téged,akkor az hogy keveset vagytok együtt azzal sem fog változni.De egy próbát megér.

2015. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Osztálytársak vagyunk, szóval nagyon sok időt töltünk együtt, főleg napi 8-9 óra mellett.. Reggelente mindig megvarjuk egymást és délután is együtt logunk. Már mondtam neki hogy reggel inkább ne találkozzunk de már azon is kiakadt. Szerintem fél az egyedül léttől
2015. febr. 24. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:

16:59-es vagyok.


Nekem kicsit hazudnom kellett,hogy ne lógjunk együtt annyit.Amikor elmondtam neki,de akkor csak viccesen,hogy sok időt töltünk együtt. Akkor is besértődött.Pedig nem is direktbe mondtam.


Én úgy oldottam meg,hogy mondtam takarítok, házi munkát kell csinálnom,kutyát kell sétáltatnom igazak voltak ezek. De azért reggel 9től délután 2-3-ig bőven meg voltam mindennel.Este meg sokszor azzal jöttem hogy nincs otthon senki a kutyákat nincs ki meg etesse mindenki későn ér haza.Közben húgom mindig otthon volt és megetette őket.


Idővel beállt,hogy a kutyák miatt kell haza jönnöm és a házi munka miatt megyek később át.


Nem tudom te mit tudnál neki mondani ami nem sértő.

2015. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Maradat tolláról, embert barátjáról . HI-HI

Ne hagyd cserjében, mert egy igaz banán nem vesz ilyet, csak egy hamisi. Gondolj a kis cinkékre.

2015. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!