Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normalis? Vagy maximalizmus?

Ez normalis? Vagy maximalizmus?

Figyelt kérdés

Hiaba dicsernek meg masok, spontan, nem pedig ugy, hogy kiprovokalom magamnak, egyszeruen nem vagyok soha eleg elegedett.

Megdicsereik a hazunkat, en megis vagy 30 dolgot tudnek mondani, ami nem tetszik ugy, ahogy van, es valtoztatnek rajta.

Hiaba van rajtam minden egyes fontos alkalomkor uj ruha(ami gyakran meg is dicsernek a szine, a fazonja miatt), megse erzem azt, hogy eleg az, amim van, hanem meg kell.

Magammal szemben is iszonyu kritikus vagyok, 50 ruhabol 1re mondom azt, hogy tetszik, ahogy all, fenyekepekrol nem is beszelve. Minden kepen rondanak erzem magamat, es mindig talalok valamit, ami nem jo.


2015. febr. 27. 18:00
 1/4 A kérdező kommentje:

1. Szanalmas, ahogyan irt iragatsz.

Eloszor is egy szoval nem mondtam, hogy nem torekszem arra, hogy szebb legyen. Masodszor nem fogok hazat epitettni, ha vettunk egy hazat, csak szepitgetni kell.

Harmadszor meg nem akartam visszairni semmit a hozzaszolasodra, mert nem tartottam meltonak ra, de vegul gondoltam, hogy jobb, ha felvilagositlak, mert igencsal butacska ember vagy.

U.I. Remelem a moderatorok is annyira kifogasolhatonak fogjak talalni a hozzaszolasodat, mint en!

2015. febr. 27. 19:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyetértek az #1-es válaszolóval!
2015. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.
2015. febr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez normális, nem vagy maximalista, csak más az ízlésed, igényed és a legkisebb hibákat is kiszúrod, legyen az számodra esetleg jelentéktelen.
2015. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!