Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjetek nagyon megváltozna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek nagyon megváltozna mit tennétek?

Figyelt kérdés

A kérdésem eléggé le van butítva, de nem akartam oda hosszabban kifejteni.

Több éve együtt vagyunk, együtt élünk. Néhány éve elkezdte építeni a karrierét, ami nagyon megy neki, folyamatosan fejlődik. A probléma ott kezdődik, hogy nagyon megváltozott közben. Anyagias, távolságtartó, szinte rideg ember lett. Nem ilyennek ismertem meg.

Ez már odáig fajult, hogy a maximalizmusát kivetítette rám is! A teher akkora rajtam, hogy gyakran elsírom már magam amikor egyedül vagyok.


Hogyan mászhatunk ki ebből, úgy hogy ne kelljen drasztikus lépéseket megtenni?



2013. jún. 4. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Beszéltél vele erről?
2013. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Szerencsére férjhez nem mentem hozá,de az exvőlegényem ilyen volt.Normálisnak ismertem meg,de óriásit változott,eltűnt a kedves figyelmes pasi,helyette egy maximalista zsarnok lett.4 évből 2 már igy telt,kikészültem,karrierista vagyok valamilyen szinten,de napi 24 órát dolgozni,tanulni nem oké.

Nekem olyan pasi kell,aki dolgozik szorgalmasan,de képes pihenni is amig elköltjük a megkeresett pénzünk.Megtaláltam.Jól keresünk,sokat dolgozunk,de a hétvége szent,a pihenésé.

2013. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Miben követel tőled maximalizmust? Együtt dolgoztok?

Talán a sok munka miatt nem jut ideje kikapcsolni, az idegei állandóan feszítettek, nem akarja elveszíteni, amit elért. Stresszes? Munkaalkoholista?

2013. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni vele erről, de az volt a reakciója hogy nem érti mi a bajom ezzel, hiszen az elején én is szorgalmaztam hogy építse a karrierjét. Ami tényleg így van, de úgy érzem már átlépte az egészséges határt, mert alig létezik már más a számára. Családról pl. hallani sem akar. Pedig én ezekről is szeretnék néha beszélni, nem vagyunk már annyira fiatalok...
2013. jún. 4. 09:51
 5/14 A kérdező kommentje:

Audrey80:

Az idegei tényleg mindig feszítettek. Nincs türelme senkihez. Illetve 1-2 kollégához van, akit kedvel. Máshoz nincs. Hozzám főleg nem.

2013. jún. 4. 09:52
 6/14 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy kivetítette rád a maximalizmusát?

Tökéletességet vár el tőled minden téren? Milyen szempontból?

2013. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem el kell szánnod magad, és egyik este mikor hazajön komolyan leülni vele beszélni, ha nem hajlandó végig hallgatni adj ultimátumot neki, mondd el neki hogy milyen következményei lehetnek ha nem változik, és ha ezek után sem próbál változni, én biztosan elköltöznék, hagy gondolkodjon egyedül! és ha erre sem reagál, hát végképp kilépnék az életéből!
2013. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor ilyen az igazi oldala. Ezért rossz a karrierista, sokat kereső pasi, tisztelet a kivételnek. Sajnos tapasztalat. El van szállva a pénzétől és rajta kívül mindenki hülye. Mindig a pénz az első, az van minden előtt, közben meg álszenteskedik, hogy jaj a család milyen szent...
2013. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja és hogy mit tennék? kiábrándulnék belőle és keresnék egy olyan pasit, akinek fontos vagyok. Az én esetemben ez történt.
2013. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én mostanában nem tudok annyi pénzzel beleszálni a közös kasszába mint régen. A kevesebb pénzt már el sem fogadja tőlem. De azt meg felhozza, hogy hiába keres sokat, neki nem telik egy új cipőre sem. Elvárja hogy nekem legyen türelmem minden kirohanásához, de az én problémámat szőnyeg alá kell söpörni, mert az Ő karrierje a fontosabb. Hát ez már mindig így marad szerintetek? Próbálok vele beszélni, de tényleg nem érti hogy mi a problémám. Akárhogy fejtem ki neki. Már én érzem magam hülyének és szemétnek.
2013. jún. 4. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!