Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek képtelenek szertni,...

Az emberek képtelenek szertni, és elégedetten elfogadni a másikat, de miért ha mindenki magányos, szeretetreéhes?

Figyelt kérdés

Köszönöm a válaszokat,és az építő véleményeket!:)

Akik kötöszködni,unatkozni,elemzni jöttek nagyítóval keresik az ékezeteket kérem ne szóljanak hozzá!



2015. febr. 28. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg olyan tulajdonság lehet egy emberben, amit nem tudok elfogadni. Szerintem ez így természetes. Gondolom te se akarnál szeretni egy hidegvérű gyilkost például.
2015. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elègedetten elfogadni? Az új dolgok van hogy meglepnek. A rossz dolgok is. De elfogadok mindent. Elfogadom a felszinessèget. Elfogadom az emberek idiotizmusát ami tulajdonkèppen annyi hogy mást tartanak "logikus" lèpèsnek. Elfogadom a homoszexualitást, az alkoholizmust, a szegènysèget, a szomszèdbácsit..sokmindent. De attól hoyg sokmindent elfogadok mèrt szünne meg a magányosság? A magányosság ellenszere olyan emberek társasága akiket szerethetek akik hasonlóak hozzám. Ès sokan sokfèlekèppen gondolkozunk. Továbbá fontos hogy legyen idő a másikra, arra hogy törődjünk a másikkal. Meghallgassuk, közös programok. Egy alkoholistával mit kezdjek? Egy szexista pasival mit kezdjek? Egy olyan emberrel aki más zenèt hallgat nem megyek koncertre. Egy olyan emberrel aki az agyamra megy mit kezdjek? Kell tolerállni de nem minden áron. Akkor inkább a magány.
2015. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Természetesen nem kell elfogadni mindent...de én nem is azt írtam hogy a tulajdonságokat,rossz szokásokat vagy eltérő gondolkodást,hanem egymást ...a rossz negatív,lehúzó tulajdonságot meg kell változtatni!!

De egymást folyton megpecsételni..olyandolgokban munt pl a súly,a külső..örökösen elítélni,véleményt aggatni ,gondot generálni,mert nagyon sokan teszik...az nem szeretet,hanem eltiprás,önigazolás...a másik önbizalmának az eltiprása nem önbizalom fejlesztés!!

Mindenki olyan nagyra tartja magát a másiknál,és csodálkounk hogy magányosok vagyunk!!

2015. febr. 28. 14:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezek olyan nevetséges tulajdonságok,és annyi van még..nevetséges indokok a másikkal szemben...
2015. febr. 28. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Minden embernek van egy társ(pár) ideálja,akit az igényei,tulajdonságai alapján meg tud szeretni.

Én úgy veszem észre,hogy nagyon nehéz megtalálni a megfelelő társat,mert nehéz az összepárosulás a tulajdonságeltérések miatt.

Baráti értelemben is valami hasonló a helyzet,de nyilván más az érzelmi kategória.

2015. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te mindenkit elfogadsz? Te nem itèled el ha valaki agybeteg dolgokat csinál? Az nem az elfogadás hiány ha valakit nem tudsz elfogadni azèrt mert az nem fogad el másokat? Jobb lenne egy nagyobb tolerancia szint. De sok "beteg" ember van ès velük nem tudsz mit kezdeni. Hogy fogadsz el egy lopós cigányt? Vagy most csak a külsősègekre gondolsz. Arra hogy a kövèrsèget nem fogadják el szerinted? A tizenèvesek azt hiszik csak a külsősègek számìtanak aztán rájönnek hogy nem csak az számìt.
2015. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az elöbb írtam nem kell mindent elfogadni...elolvastad?
2015. febr. 28. 15:28
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyébként a nen elfogadás generálódik...én nem tudom elfogadni,hogy meg sem próbálják egymást elfogadni az emberek,csél csap indokokkal..kritikus szemlélettel...tudom hogy vannak gondok emberekkel,de amikor olyan gondokat gyártanak ami nem az és nem csökkentik,hanem csak hozzátesznek és egyre elkeseredettebben probál megfelelni mindenki..az szomorú!!


Köszönöm az eddigi válaszokat..örülök,hogy találkozok még ellenpéldákkal...azt hittem nem lesznek!!:)

2015. febr. 28. 15:33
 9/10 A kérdező kommentje:

Egy cigányt is ellehet fogadni,ha nen lop!!

Ismerek tanult becsületes jó szituáltakat akikben több a szeretet..a lopás bűn,törvénytelen,azt ítélem el amit tesz...nem azt hogy néz ki!!

2015. febr. 28. 15:39
 10/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Úgy veszem észre,hogy kezd buborékosodni a helyzet.

Én inkább mennék...

:)

2015. febr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!