Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán Viktor miért mosolyog...

Orbán Viktor miért mosolyog mindig olyan elégedetten interjú közben meg úgy általában mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Egy csomó embertől hallottam hogy szerintük ez nagyon unszimpatikus ti mit gondoltok?
2011. dec. 7. 23:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
csiklandozzák a valagát a húsz ezresek.
2011. dec. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Nekem ettől függetlenül unszimpatikus. Egyébként tipikusan beképzelt, önelégült és lenéző vigyora van.
2011. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy barom.
2011. dec. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyfajta kompenzálása a frusztrációnak. Magabiztosságot mutatna, de túl erőltetett és elég kínos.
2011. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 tetris ***** válasza:
32%
Már éppen elcsodálkoztam azon, hogy vajon hol késik a mai Orbán Viktort szapuló kérdés. De látom, megérkezett.
2011. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
12%
Ha szomorú lenne akkor szeretnéd? Na ugye.........A pesszimista emberekből már nagyon elég, nem gondolod? Főleg egy miniszterelnök nem lehet az. Egyébként meg teljesen mindegy volna hogy mit csinál, az őt utálók úgyis mindenbe belekötnének. Abba is ha jó döntést hoz, abba is ha rosszat. Magyarország az örök pesszimisták országa volt eddig is, ideje volna felébredni végre és Orbán arckifejezése helyett fontosabb dolgokra koncentrálni. Talán a munkára, bár lehet hogy ez nem megy mindenkinek egyformán. Mindenért Orbánt szidni meg azt figyelni hogy éppen hogyan néz nem igazán felemelő.
2011. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%

"Már éppen elcsodálkoztam azon, hogy vajon hol késik a mai Orbán Viktort szapuló kérdés. De látom, megérkezett."


Írj ki akkor egy Orbánt dicsérő kérdést is. Hozzá fogunk szólni, meglátod :)

2011. dec. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 tetris ***** válasza:
73%
Utolsó! Jó volt!!!!
2011. dec. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%
Örül, mert megint keresett egy rakás pénzt.
2011. dec. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
pesszimista lennék? vagy a kérdés volt az?:D nem értem, magyarázatot kérek!
2011. dec. 8. 00:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!