Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elképzelhető, hogy többé nem...

Elképzelhető, hogy többé nem tudok majd szeretni senkit? 25/N

Figyelt kérdés
Elég sok minden történt, és a lényeg a lényeg, hogy próbáltam megkeményíteni a szívemet. Már nem merek szeretni. Elképzelhető, hogy ez így marad? Lehet jobb ez így persze, de fura érzés.
2015. febr. 28. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt hittem velem is ez van, de most megint szerelmesnek érzem magam, igaz viszonzatlan és semmi sem lesz a dologból, de több éve vagyok egyedül és ezelőtt nagyon rég történt ilyen utoljára. Tehát nem, nem fog úgy maradni valószínűleg. Jön majd valaki és megtöri a jeget..:) 24/L
2015. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem marad így! Egyszer csak rád tör a nagy érzés, meglátod, és nagyon jó lesz.
2015. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzek.:/ 22F
2015. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, hát nem tudom, nekem lehet megnyugtatóbb lenne, ha így maradhatna.
2015. febr. 28. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Emberfüggő.


Én pl 4 éve, hogy egyedül vagyok, és kezdem megszokni. Nagyon furcsán nézek azokra, akik közlik, hogy márpedig egyedül nem jó. Nekem jó!

2015. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én férfiként nem tudom megszokni a magányt, már lassan egy éve egyedül vagyok és szerintem nagyon rossz érzés, de megszokni nem akarom ezt az állapotot, inkább teszek ellene.
2015. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nekem sose volt komoly kapcsolatom.mármint táv kalcsolatom volt komoly de az lehet nem is számit annak.

Én is meg szoktam már,néha el kalandozok és arra gondolok milyen lenne:)))

F/28

2015. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!