Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki már idősebb...

Van itt olyan, aki már idősebb, de szereti a gyerekes dolgokat?

Figyelt kérdés
Cuki ruha, ágynemű, mesék, játékok, bármi... :)
2015. febr. 28. 18:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút szerelmes vagyok az összes IKEA plüssállatba, már félek bemenni is, mert nem tudom, hogy egyszer képtelen leszek kijönni onnan! :-) 5 éve minden nap egy IKEA Gosig Golden plüsskutya ül az ágyam szélén és sokszor együtt is alszunk! :-) 33 éves vagyok, férfi. :-)
2015. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

én 17 évesen az iskolai tankönyveimet még hello kitty-s meg micimackós meg minden féle cuki kisállatos csomagolópapirokkal fedem be xd

amikor hazajövök az iskolából, első dolgom, hogy megnézzem a Gumball csodálatos világát :D

amikor anyáékkal megyek boltba, mindig kiharcolok magamnak egy kinder tojást, amit utána nem is én eszek meg, mert nekem csak az ajándék kell belőle :"D

na jó, én tényleg nem vagyok 100-as :D

2015. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Hát én még így 40 évesen is szívesen olvasok néha meséket, szeretem a szépen illusztrált mesekönyveket is, és az értelmesebb, régebbi rajzfilmeket.Szeretek játszani, pl kártyákkal, társasjátékokkal.Azonban érdekes módon nem nagyon szerettem gyereknek lenni, illetve a gyermek közösségekben nem éreztem jól magam.

Gyerekes csínyekre azonban mai napig kapható vagyok olykor.Ha rám jön a bolodéria, akkor például csendben közelítem meg az embereket és élvezem, ahogy megijednek ahogy hirtelen ottermek, vagy papírzacskókat pukkasztok

az erkélyen és visszhangzik tőle a környék.Meg hasonlók...

2015. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
#22 Nekem az ágyneműhuzatom micimackós :3
2015. okt. 6. 10:59
 25/25 anonim ***** válasza:
de jó neked *_*
2015. okt. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!