Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gyerekes vagyok,...

Nagyon gyerekes vagyok, hogyan valtoztassak?

Figyelt kérdés
22 eves vagyok es mindig sokkal fiatalabbnak neztek a koromnal. Tobbszor megkapom mostansag is,hogy olyan vagyok, mint egy tinilany. Pedig 2 eve egyedul elek kulfoldon, magamat tartom el. Kovetkezo felevtol egyetemre megyek, szinten sajat erobol. Ennek ellenere meg mindig nagyon gyerekes sokszor a viselkedesem, sokat hulyeskedek, bulizok, ugy rajongok egyes fiukert, mint egy tinilany. Es kozben erzem, hogy ennel joval tobb van bennem, de valamiert a kulvilagnak csak a tinilany arcomat merem megmutatni.
2015. febr. 1. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz igazodni bárkihez is? Érezd jól magad a bőrödben... ugyanis nem vicces megkomolyodni. Nem vicces aggodalmaskodni, panaszkodni, pesszimista dumát tolni állandóan. Mert ilyen a felnőtt élet - csupa nyomor, aggodalom, stressz, igazodás, behódolás, ön-visszafogás. Ne. Maradjon benned valami élet, ne akard elnyomni.

Istenem, mit nem adnék, ha olyanokkal lennék "összezárva", akik nem törtek meg.

2015. febr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En is ugy erzem, nem akarok megkomolyodni. Jol erzem magam igy, nevetve minden hulyesegen, varva a "szoke hercegre" stb. De kozben erzem, hogy az emberek nem vesznek komolyan, nem szamolnak velem. Kicsit azt latom, hogy a tarsasag bohoca vagyok, a cuki, vicces kislany, szeretnivalo, de nem komolyanveheto. Pedig, ha akarnak, el tudok en is beszelgetni a politikarol, meg a kozel-keleti helyzetrol, meg vallasrol vagy eppen tudomanyokrol, de a velemenyemet roluk inkabb csak a hozzam kozel allokkal szeretem megosztani. Valahogy sokkal biztonsagosabbnak erzem kevesbe kozelallokkal a cuki kiskutyamrol, meg a platoi szerelmemrol beszelni, mint ezekrol a temakrol.
2015. febr. 1. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne akarj mindenkit lenyűgözni. Nem érdemel meg téged az, aki nem hajlandó figyelni rád.
2015. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!