Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érdemes viselkedni...

Hogyan érdemes viselkedni konfliktushelyzetben a karakán és ingerlékeny embertípussal?

Figyelt kérdés

Magamat nem tartom egy ordibálós, agresszív, tányérdobáló típusnak, viszont van néhány ember az ismeretségi körömben akikkel egyre gyakrabban kerülök összeszólalkozási helyzetbe.


Ilyenkor leordítják a fejemet, ha én is mondanék valamit nem hallgatnak végig, belevágnak a szavamba és még ők mondják, hogy ne vágjak a szavukba és még én érzem magam megalázva.


Mit tehetnék ez ellen, hogyan kell az ilyen helyzetekkor megfelelően viselkedni?



2015. márc. 1. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézz a szemükbe és nevess rajtuk. Azzal tudod a legjobban idegesíteni őket, hoyg nem reagálsz a hülyeségeikre, olyankor meg bármin fogást próbálnak keresni. teljesen fölösleges lesüllyedni a szintjükre csak bólogoss, hogy aha, aha, ezt mind magadtól találtad ki, Hű micsoda érvelés, folytasd, hűha, igazán intelligens meglátás, meséld még. Agyvérzést fognak tőle kapni.
2015. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy ezek az emberek még önbizalmat is fognak kapni ettől,a legjobb módszer szerintem,ha ott hagyod őket,ha nem is reagálsz rá,elöbb utóbb észre veszik,hogy nem találnak benned partnerre.Visszábbvesznek vagy odébbállnak..
2015. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Hatásos lehet az is, ha a lehető leghalkabban szólsz vissza, mondod el a véleményedet (de akkor sem trágár stílusban).
2015. márc. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elöször is a lényeg, hogy maradj higgadt! Aztán jöhet az amit az első válaszoló írt, hogy helyeselsz: Aha! Igen! Aztán fogod magad és ott hagyod. Átnézel rajta vagy valami. Erre konkrét választ nemtudok adni, mert ez a szituációtól függ. Van olyan ember aki ilyenkor csak mégidegesebb lesz és van olyan is aki belefárad
2015. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz ötlet lenne kinevetni, vagy beszólni neki, a végén még megüt, hiszen ideges. Én ilyen esetben hátat fordítok, és elmegyek.
2015. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!