Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok embernek miért NULLA az...

Sok embernek miért NULLA az önkritikája?

Figyelt kérdés

Elmennek egy tehetségkutatóba énekelni úgy, hogy még a szüleik is megmondták, hogy NEM tudnak énekelni.

Utána meg sírnak, ha mindenki rajtuk röhög.

A környezetemben is sok ilyen ember van. Meg vannak róla győződve, micsoda tehetségesek, miközben ez messze nem így van, és csak kiröhögtetik magukat mindenhol, utána még sírnak is emiatt.

A megasztárban/csillagszületikben is számtalan ilyet láttam. Ő jól énekel, az nem számít, hogy még az énektanár is mondta, hogy esélytelen, kornyikál egy sort, majd az első rostán az elsők között esik ki, utána meg össze van törve, meg "hülye a zsűri".



Miért van egyes embereknek ennyire NULLA, semmilyen önkritikája?


Ti ismertek ilyeneket?

Náluk miben merül ez ki?



2015. márc. 2. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokan az "öt perc hírnév"-ért csinálják.

Én pont miattuk nézem a válogatásokat,Jókat röhögök rajtuk:)

Egy srácot ismerek,aki volt a Csillag születikben.Be se szavazták,azóta frizbi világbajnok!

https://www.youtube.com/watch?v=-Q66Xe5G3G0

2015. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az önjelölt énekeseket én is ki nem állhatom. És a környezetemben rengeteg ismerősöm csinálja -.-"

És mindig küldik a felvételeiket, meg azt szeretnék hogy menjek hallgassam meg.

De személy szerint még így is többre tartom őket mint aki szeretné de meg se próbálja.

2015. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert mindenki önjelölt sztàr akar lenni,magyarul,siker,pénz,csillogàs nulla tehetséggel,mert mindenhol,még a csapbòl is azfolyik,itt mindenki sikeres lehet,bàrmit csinàlsz,bàrhogy viselkedsz,sôt minél megoszòbb vagy annàl nagyobb a esélyed,mindenki a szerencséjét kutatja,ez egy òriàsi önbecsapàs,ezert van ennyi idegileg gyenge,önbizalomhiànyos ember...összetévesztik az önhitet a tehetséggel..mindenhol ez megy a médiàba es el is hiszik,hogy nekik sikerül...jah és az emberek céltalanok,jövôtelenek,a népszerûség lovàt lovagoljàk,ebbôl akarnak megélni...kifejtô vàlaszt adtam?
2015. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez azért lehet, mert talán a szüleik környezete olyan volt, hogy még a 100%-os tudásnál is bizonytalan volt valaki, és aztán azt hallotta, hogy legyen nagyobb önbizalma, higgyen magában.


Erre mondják azt, hogy átesett a ló túloldalára.

Anyuci-apuci szeme fénye, és egyfolytában azt hallja, hogy ő a legjobb, ő a legszebb, ő a legügyesebb, ő a legokosabb, a legerősebb, stb.


Függetlenül attól, hogy tényleg van alapja vagy nincs.

Ilyen hamis önbizalommal tényleg azt hiszik, hogy ők mindenki felett állnak.

2015. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pl. feltűnési viszketegség miatt, mert nem bírja elviselni, ha nem körülötte forog a világ, vagy erőteljesen túlértékeli magát. Sokaknak nem ártana, ha orvoshoz fordulnának, mert bizonyos szint felett már betegségnek számít mindkettő, ha jól tudom.
2016. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!