Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs a legtöbb embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs a legtöbb embernek önkritikája?!

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, aki enyhén szólva is ronda. Gebe, gáz a haja, és a legtöbb 80 évesnek több foga van, mint neki. Oké, hogy nem minden a külső, de azért számít, hiszen jó esetben fizikailag is vonzódunk a párunkhoz. De ráadásul ő még buta is. Nem vagyok beképzelt, de én egy dekoratív nőnek számítok, ráadásul a mentális képességeim is jóval az átlag felett vannak. Ennek ellenére nem száll le rólam és állandóan hív randizni.

Szerencsétlen fazon nem veszi a lapot, hogy már 1 hónapja mindenfélét kitalálok, hogy az adott napon éppen miért nem érek rá. Nyíltan a szemébe nem akarom mondani, hogy hagyjon békén és próbálkozzon másnál, mivel munkakapcsolatban vagyunk és nagyon félek attól, hogy ha ő megsértődne, az kihatással lenne a munkahelyi hangulatra és a teljesítményre is. De nem is az a kérdésem, hogy mit csináljak vele, hanem hogy a legtöbb embernek miért nincsen önkritikája? Nagyon sokan próbálkoznak olyan embernél (nemcsak férfiak, hanem nők is), akihez se külsőre, se belsőre nem illenek, mert egyszerűen nincsenek egy szinten. Ezt miért nem látják? Tényleg ennyi eszük sincsen?


2015. febr. 26. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki hogy nem szeretnél mukatárssal kapcsolatot és kész
2015. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem arra irányul, hogy a munkatársammal mit tegyek, de azért köszönöm a tanácsot. Már mondtam neki, de persze nem sűrűn érdekelte.
2015. febr. 26. 17:36
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem túlzottan is van, ezért nem merek lépni...
2015. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Belőled meg az empátiát spórolták ki, ezért el sem tudod képzelni, hogy miért ilyenek, szóval inkább megkérdezed itt...Elmondom, hogy miért ilyenek, ha nem jöttél volna rá.Talán azért, mert az embereknek fontos, hogy jelen legyen az esztétika az életükben valamilyen formában.Senki sem szeretne ronda párt magának, mindenki olyan párt szeretne, aki tetszik is neki.Ha körbenézel, akkor rengeteg kevésbé szép lánynak is lehet "helyes" pasija, akkor azoknak a lányoknak nincsen önkritikájuk, mert egy nem velük egy "kategóriába" eső fickóval vannak együtt?:D Ugyan ez igaz a másik nemre is, attól még, hogy neked ő nem kell, attól még ugyan úgy lehet igénye egy szép barátnőre és ki tudja, lehet hogy majd 1x megváltozik és össze is jön neki.
2015. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es: szándékosan nem a külsőre hegyeztem ki a kérdést. Engem pl sokkal jobban taszít a munkatársamban az, hogy mennyire buta. Nem szimplán műveletlen és iskolázatlan, hanem buta. Egy ilyen ember mit akar egy nála jóval intelligensebb embertől? Ez már nem az esztétikumról szól. Szerintem tényleg ennyire sötétek.
2015. febr. 26. 17:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele nyugodtan, hogy nem a zsánered. Ha félsz megmondani neki szemtől szembe, nyugodtan leírhatod neki fészbúkon is. Sőt, talán hatásosabb valamennyivel.
2015. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon nem így jött le az utolsó 4 sorodból és a legtöbb kérdőjel ott volt, szóval alap, hogy azokkal a dolgokkal kapcsolatban válaszolok, ahol sok a kérdőjel.Attól még, hogy buta, nem lesz kevésbé értékes ember, maximum a te szemedben, hogyha előítéletek vannak benned másokkal kapcsolatban.Ahogy mondtad, nem arról van szó, hogy műveletlen vagy alul iskolázott, hanem szimplán buta, ergo ő nem tehet róla, hogy a szülei és azoknak a szülei milyen géneket örökítettek tovább.Tanácsot meg nem kértél, hogy mit lehetne vele kezdeni, de hogyha ennyire zavar, akkor ne vegyél tudomást róla és kész :D Problem solved.
2015. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem mondod meg neki egyértelműen, akkor honnan tudná? Egyébként igenis a külseje miatt nem kell neked. Ha jól nézne ki, az se zavarna, hogy buta, meg az se, hogy munkatársad.
2015. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

73%-os: valóban nem tehet arról, hogy buta, de én ezt akkor sem tudom tolerálni egy párkapcsolatban. Nekem fontos, hogy a párom mindenben a párom legyen, hasonló gondolkodással, életszemlélettel, érdeklődési körrel.


8-as: látatlanba ne ítélkezz :) elhiszem, hogy a legtöbb embernek - legtöbb nőnek csak a külső és/vagy a pénz számít. De megsúgom: van egy másik munkatársam, aki az én szememben 10/10-es férfi KÜLSŐRE. Tényleg, eszméletlen. Viszont belsőre egy nulla. Az első találkozáskor már kérdezte, hogy felmegyek-e hozzá szexelni. Hát kössz, nem. Nekem a belső ÉS a külső is egyaránt fontos.

2015. febr. 26. 17:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadók jól beszélnek. Mondd meg neki kerek perec, hogy nincs nálad esélye. Legyél egy kicsit értelmes, na!
2015. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!