Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyám depressziós, és idegeimr...

Anyám depressziós, és idegeimre megy. Miért?

Figyelt kérdés

Előzmény nagyon sok van, régen is depis volt és ivásba folytotta, az oka pedig az volt (szerintem) mivel munkanélküli (művész lenne, de manapság magyarországon a művészek ***** sem érnek). Apám is egy álló emberi testrész szépen szólva, legalább is neki is vannak olyan tulajdonságai amivel az embert a pokolba kergethetné.


Nem, nem tiszteletlen vagyok éppen, hanem a szín tiszta igazat tárom elétek olyan formában, melyet megkövetel a téma.


Szóval anyám olyan típus, hogy:


vagy jó kedve van

vagy rossz, elmegy az életkedve, és úgy néz ki mint ha ivott volna


mindenkinél előfordul a rosszkedv, de anyámnál nagyon gyakran, csak úgy "depissé" válik és egész nap depis hangon / depis nézéssel / depis léttel létezik.


Nem értem, miért léteznek ilyen emberek? Miért nem lehetséges, hogy mindenki normális legyen problémák nélkül?



2015. márc. 3. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is küzdök a depresszióval.

Meg kellene őt értened. Szerintem neked kellene változtatnod a hozzáállásodon, mert úgy látom, hogy egy csöppnyi megértés sem szorul beléd. Majd meg tudod, ha a saját kenyeredért fogsz vért izzadni.

2015. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem képes inspirálni magát.. Én is művész vagyok igaz még csak tizenhét éves, és már nem azért de az igazi művészek nem a pénzért csinálják amit csinálnak.. Okuk van,nem céluk. Szóval ha pénzért csinálja, nem igazi művész.

Nem minden ember ugyanolyan, nem mindenkinek megy a gondtalan éles és nem mindenki jön ki a többi emberrel,ezért kulonbozunk. Ha te tudsz boldogan élni mindenféle gond nélkül, akkor rajta. Próbáld meg valamivel boldoggá tenni, biztos van valami oka hogy depis. Ha még apüdvözlet,akkor feleslegesen vannak együtt.. Váljanak el,így csak egymás idejét pazarolJák

2015. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kedves első válaszoló: megértés lakozik bennem, ettől függetlenül nem fogadom el ilyennek, hisz már vagy 10 éve arra hivatkozik, hogy "ő művész és sajnos nem tud mit kezdeni magával"


szóval ez így nem normális


hidd el, ha a saját kenyeremért fogok vért izzadni, akár hiszed akár nem depresszió nélkül képes leszek rá :) a depressziós emberek a szememben "gyengék" (sajnálom hogy te pont az vagy, ettől függetlenül a véleményem ugyan az)

2015. márc. 3. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Látom, nem sok fogalmad van a depresszióról, mint betegségről. Ez nem gyengeség, csak te vagy tudatlan.
2015. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!