Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depressziós vagyok a Facebook...

Depressziós vagyok a Facebook miatt. Mit tegyek? Részletek a leírásban.

Figyelt kérdés
Nem ír rám senki, mind várom, de senki. Mindig csak akkor írnak rám, ha kell nekik valami. Senki nem kérdezné meg, hogy vagyok, mit csinálok. Depresszióba estem, és minden bajom van... Legszívesebben beugranék a Dunába...

2015. jan. 17. 20:01
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Magányos vagyok!
2015. jan. 17. 20:03
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül ezzel
2015. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kinek lenne kedve velem beszélgetni privátban? Kérve kérlek titeket, beszélgessünk, mert magányos vagyok. :((
2015. jan. 17. 20:09
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem írj nyugodtan :)
2015. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ne a facebookon akard élni az életed egy számítógép előtt, ha mégis így teszel akkor ne csodálkozz azon, hogy le se sza.jak a fejedet. Mozdulj ki, keress normális barátokat! Amíg nem teszed azt addig ne csodálkozz! Amúgy meg mit vársz? Mit írjanak neked? Senkivel nem csinálsz semmit a való életben, amiről később beszélgetni lehet...
2015. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Gyere írj
2015. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Torold magad a facebookrol, es akkor nem fogod varni ki ir rad.


ertelmes ember amugy sem ott eli az eletet.

2015. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! És egy depressziós, szociális fóbiás ember hol éli az életét? Csoda, hogy még bírom a magányt.
2015. jan. 17. 20:18
 9/22 anonim ***** válasza:

Én meg utálom, ha valaki naponta felrak magáról 25 képet. Miért lesz ettől boldog? Meg attól, hogy felkeltem...esik a hó...holnap megyek vásárolni.

Jobb lenne, ha elkerülnéd azt az oldalt. Olvass, tanulj, süss süteményt, nézz érdekes filmeket.....!És ha kell nekik valami, rá se ránts! Nem leszel jobb fej náluk!A Duna meg folyjon nélküled! Ki fog sütni a nap, s azt fogod mondani, de hülye voltam.

Én ki akartam a suli ablakán ugrani, hogy a boszorkány tanáromat megbosszuljam.

Aztán eszembe jutottak a szüleim, akiknek egyetlen gyermeke vagyok. Be is zártam az ablakot, s a satrafát meg Isten kegyeibe ajánlottam.

2015. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz ha gondolod :)
2015. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!