Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy csak akkor...

Miért van az hogy csak akkor közelednek a fiúk ha már foglalt vagyok? Valami magyarázat van erre?

Figyelt kérdés
mert amikor egy férfi/nő szingli akkor szinte senki sem érdeklődik iránta de amikor foglalt lesz akkor aztán jön a jános meg a város udvarolni :D ez miért van van erre valami magyarázat szerűség?

2013. szept. 2. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
ez mindig így van
2013. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ezt a jelenséget egyszer letesztelném, annyian mondják már

csak ehhez mondjuk egy párkapcsolat is kellene

2013. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert, ha van párod, akkor sugárzol és életvidám vagy. És ez kell a pasiknak. Hogy egy lányból sugározzon a boldogság, és boldog és életvidám legyen.

Plusz a boldog nő mindig szebb ;)

2013. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi utolsó erre még nem is gondoltam :)
2013. szept. 2. 21:34
 5/6 viktor123456 ***** válasza:
Ha van párod, akkor már valakinek kellettél, tehát biztosan nem vagy hulladék. :-) tudod, amelyik sorban sokan állnak, ott biztosan jó cuccot árusítanak.:-)
2013. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tényleg nem akarok nagyképű lenni de ez murphy törvény :)

Hál Istennek nekem nem volt gondom sose lányt találni. DE volt olyan eset még szaksuliba jártam, de már volt jegyesem. Ettől függetlenül történt hogy egyik nap megyek haza a suliból, utánam szalad egy lány és megkérdezni hogy bejön e neked xy. Tudtam kiről van szó hisz suliba jártam és valamilyen szinten népszerű is voltam, ezért azt válaszoltam hogy, igen, jól néz ki. Gondoltam ezzel le is tudtuk a dolgot, de aztán jött a hihetetlen dolog. A lány mondta "mert xy le akar veled feküdni" puff. Kicsit levörösödtem, de nem azért mert szégyeltem magam, hanem azért, hogy miért akkor történnek ilyenek mikor van valakim. Többször is volt olyan hogy tetszett egy lány, de szinte átnézett rajtam. Összejövök egy másik lánnyal erre el kezd érdeklődni irántam az akit annó kinéztem magamnak. Ezért írtam hogy ez murphy törvény :) Az első esetre visszatérve, válaszoltam a lánynak, hogy sajnálom de otthon a jegyesem vár és ezzel elindultam haza, de igaz ami igaz gondolatban eljátszottam a lehetőséggel amíg hazaértem :)

2013. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!