Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek olyan fiatalok, akik...

Léteznek olyan fiatalok, akik az itthoni nehézségek ellenére is maradni akarnak Mo. -on?

Figyelt kérdés
Rengetegen tervezik külföldön a jövőjüket és emiatt iszonyú nehéz a párkeresés, mivel én itt szeretnék élni, legalábbis megpróbálni mindenképp. Most tényleg nem provokációnak szánom a kérdést, el lehet mondani a véleményeteket, tapasztalatotokat, de KULTÚRÁLTAN. :) Azért fogalmazódott meg bennem a kérdés, mert az ismerőseim közül szinte mindenki külföldre ment, vagy fog, ráadásul a párkapcsolatom is erre ment rá, és ez az egész helyzet elgondolkodtatott egy kicsit. Ha én itthon tervezem a jövőmet, akkor nagy eséllyel pár nélkül fogok maradni, mivel nincs (legalábbis én nem ismerek) olyan korombeli (huszonéves) fiatalt, aki hasonlóan gondolkodna a témával kapcsolatban. Mi a véleményetek?
2015. márc. 5. 16:33
1 2
 1/16 HappyRiver válasza:
50%
Biztos vagyok benne, hogy vannak még olyanok,bár nagyon kevesen!Én a többséghez tartozom, amint adatik egy lehetőségem kimegyek dolgozni, még pedig az országban fennálló állapotok miatt.Ez természetesen az én szubjektív véleményem, és én nagyon tisztelem azokat, akikben nagyobb mértékben megvan a hazafiasság és hazaszeretet,hogy a nehézségek ellenére hazájukban szeretnének élni! :)
2015. márc. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

Én magyarnak születtem, és magyar orvosként, Magyarországon, magyar betegeket szeretnék gyógyítani. Eddig ez a terv.

Ha mégis kimegyek külföldre annak egy és csakis egyetlen oka lesz. Magyarországon egyszerűen szinte lehetetlen normális, tartós párkapcsolatra alkalmas, családalapításra alkalmas nőt találni. Ez az ország a pénzéhes, erkölcstelen ribik országa lett. Szomorú. Már azon gondolkozom, hogy lehet, hogy pár évre ki kellene menni külföldre megismerni valami kedves lányt és gyakorlatilag feleséget importálni, mert ami itthon van selejt színvonal, az valami katasztrófa.

2015. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2-nak: ne add fel, találsz itthon is! Kitartást!
2015. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"2-nak: ne add fel, találsz itthon is! Kitartást!"


Köszi, de én ebben én már marhára nem hiszek, pláne, ahogy elnézem a mostani egomán nőket. Na mindegy, a szakorvos képzést mindenképpen itt csinálom, ennyi esélyt még kap az ország, ennyivel tartozom is, aztán meglátom.

2015. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanez a tapasztalatom a férfiakkal kapcsolatban. Most én is a tanulásra koncentrálok, aztán lesz, ahogy lesz. :)
2015. márc. 5. 17:06
 6/16 anonim ***** válasza:

No offense, de neked tényleg a ribik a problémáid, amit megjegyzem kicsit túlszínezel? Bízhatsz bennem, nem csak ilyenekből áll a női lakosság.


Mindenesetre kívánom, hogy életed során a legnagyobb gondod ez legyen és az is megoldódjon.

2015. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

"No offense, de neked tényleg a ribik a problémáid, amit megjegyzem kicsit túlszínezel?"


Nem nekem a normális nők hiánya a problémám.


"Bízhatsz bennem, nem csak ilyenekből áll a női lakosság."


Aki nem ilyen az vagy ezer éve tartós párkapcsolatban él, vagy külsőre kritikán aluli módon igénytelen.


"Mindenesetre kívánom, hogy életed során a legnagyobb gondod ez legyen és az is megoldódjon."


Miért mi lehetne nagyobb probléma az életben a társ hiányánál, a magánynál? Jó neked, hogy soha nem kellett még megtapasztalnad ezt az érzést. Engem nem érdekelne, ha nincs pénzem, az sem ha nincs mit ennem, csak legyen egy társam, akivel kölcsönösen szeretjük egymást. Egyedül semmi értelmi sincsen az életnek. Nincs akivel, megoszthatjuk az örömünket, a bánatunkat, nincs akihez odabújhatunk esténként, nics akinek átadhatom a szeretetemet, és aki viszont szeret.

2015. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen maradok. Sajnos! Kérdés meddig, mert a tököm tele van azzal, hogy 3 szakmával vagyok betanított munkás, sz@ros nettó 94e-ért.


Ebből induljon meg egy fiatal, aki nem egy patkánylyukban szeretné leélni az életét. Mert ugyebár, ha 1x bekerül az albérlet, munka körforgásba, abból sosem fog kiszabadulni, mert emellett sem tanulni sem megélni sem félretenni nem lehet ennyi pénzből.


Bár megjegyezném, hogyha lenne olyan nő, akivel komoly kapcsolat alakulna ki (ilyenem nem volt még az elmúlt 26 életévem alatt) akkor se vállalnám, mert szerelemmel nem lehet kifizetni se a rezsit, se lakbért se ételt nem adnak érte!

2015. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én szeretnék, remélem, lehetőség is lesz rá. Mivel elég sok nyelvet jól beszélek, azért ha külföldön adódik lehetőség, nem fogok itthon éhezni, de én nagyon szeretnék maradni.
2015. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem, én októbertől németországi egyetemen folytatom a tanulmányaimat. Már nagyon várom. Elegem van ebből a sok elkeseredett emberből, a keleti mentalitásból. Egy fiatalnak másra van szüksége.
2015. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!