Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kitől kérhetnék segítséget,...

Kitől kérhetnék segítséget, nem tudom mi bajom van de nagyon rossz már?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt észrevettem,hogy egyre rosszabb a kedvem. Híztam jó dagadt vagyok. Akkor alig tudtam barátkozni, a tanulás jól ment és lett egy pasim is. Viszont nem segített a helyzeten hanem elkezdtem függni tőle leromlottak a jegyeim is. Egy-két barátot nagy nehezen szereztem és volt kedvem motivált voltam. Végül pszichiáterhez kerültem pánikbetegség miatt, a szüleim iszonyat sokat veszekedtek és verték egymást gondolom ezért, a gyógyszertől amit kaptam mégjobban elhíztam :( még a barátom is kidobott persze nem ezért,hanem a folytonos rossz kedvem miatt. Esküszöm nem tudom miért van. Belekeveredtem egy nagy hülyeségbe,méghozzá fájdalmamban belementem egy nős pasi játékaiba,most neki se kellek( nyilván) és a maradék önbizalmam is elment,nem megy a munka a tanulás semmi. Semmi se motivál már csak meg akarok szűnni. Nem érzem jól magam a világban,nem akarok tovább küzködni és szenvedni semmivel. 19 éves vagyok amúgy
2015. márc. 6. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,kezdj el aportolni csak úgy,ne a kedved szerint,csak úgy iktass be napi egy òràt futni vagy amit szeretsz..mondjuk 4 kor az még nem sötét..ìgy lesz egy napi rutin,boldogabb leszel,mert endorfint termelsz,fittebb egészségesebb,és az agyad oxigént kap,a hangultod,életkedved,akaraterôd visszatér..a lényeg ne gondolkozz csak csinàld...jah és egészséges tàplàlkozàs,cukrot kerüld!!
2015. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja igen ezeket már próbáltam,hogy sport meg ilyenek és határozottan nem lett jobb csak mégjobban elment az erőm és a kedvem mindentől,mert nincs kedvem hozzá. Próbáltam teákat,ismerkedni ,tanulni,munkába temetkezni,pasizni mindent már. Semmi se vált be ezek közül. Ha megnyerném az ötös lottót jelenleg annak sem örülnék,nincs kedvem még a hawaii szigeteken se nyaralni,képtelen vagyok az örömre.
2015. márc. 6. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy túl hamar feladtad?Ne nézd,hogy meddig csak csinàld!!Mint az öltözködést..legyen meg,és ha letelt,jutalmazd meg magad,na nem sütivel,de a sorozatoddal vagy pihenéssel,zenével...az a lényeg ne vàrj rögtön csodàt...lehet egy év kell..lehet egy hònap...ha egy év nem elég,akkor abbahagyhatod,de mutasd meg,hogy amit kitûzöl arra képes vagy a mozgàs csak segìthet...bàrmilyen,ha a futàs,kocogàs nem segìt...vagy egy óra gyors séta vagy lassú..rajtad múlik...bent ülve nwm leszel jobban,és csak kapcsolatfüggô leszel...ne légy az magadra koncemtràlj most csak az egészséged a tét!!
2015. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első körben próbálj meg kibékülni magaddal! Nem lesz könnyű, tudom.

Azt, hogy a szüleid a betegséged miatt verték egymást, gyorsan felejtsd el, mert marhaság. Ne okold már mindenért magad!

Olyan pasiért meg bocs, de nem kár, aki lelép, mihelyett rosszabb passzban van a barátnője.

Hidd el, simán van még innen kiút, de ahhoz legelőször el kell fogadnod magad!

2015. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!