Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék véleményt, segítsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék véleményt, segítséget vagy tanácsot kérni tőletek. Nem tudom hova tenni a párom viselkedését. Ezek apró gondok, de szeretném megoldani, mielőtt rossz hatással lenne a kapcsolatunkra. (? )

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt. Munkatársak voltunk, baratként kezdtük, de részemről átcsapott szerelembe. Nem akart párkapcsolatot. (Mint kiderült, azért, mert egy hétig járt egy lánnyal, akibe szerelmes volt, az meg karacsony előtt dobta szó nélkül, egyik pillanatról a másikra, költözött Pestre, lezárt mindent ami hozzá kötötte.)Nagyon nagy traumaként élte meg, és megfogadta, hogy ő nem lesz senkibe szerelmes, és nem akar senkivel járni. És amikor egy évvel ezelőtt felhoztam, hogy én szeretnék vele együtt lenni, mégis igent mondott, de nem azért mert, hogy ő is szeret engem, szerelmes belém, hanem mert nem akarja hogy szomorú legyek, és hogy ne veszítsen el. Azt szokta mondani, hogy szeret, de úgy mint egy nagyon közeli barátot. Ezt a mai napig is emlegeti, ami nekem nagyon rosszul esik. Nem tudom meggyőzni arról, hogy én nem fogom őt elhagyni, és nem is akarom. Ez az egyik problémám, hogy mit csináljak, hogy megváltozzon a rólam alkotott képe, hogy úgy szeressen mint egy nőt, mint a barátnőjét.Vagy úgy szeret, csak nem meri bevallani még saját magának se???

A másik az, hogy én nagyon ragaszkodom hozzá, és szeretném minden szabadidőmet vele tölteni. Ami nem lenne baj, csak néha elszalad a csikó, és jönnek a kisebb viták, hogy ő szeretne maga lenne pár napot, amikor én nem vagyok vele, nem alszok ott, stb... Vagy szeretne elmenni a haverokkal sörözni, dumálni úgy, hogy én nem megyek vele. Ezzel megint nem lenne probléma, csak mire oda kerül a sor, mindig mondja nekem, hogy csak menjek hozzá, mert jó hogy ott vagyok vele, akkor érzi jól magát. Menjek én is el, legalább kimozdulok. Ha nem alszok ott vele, akkor nagyon magányos, stb...Ilyenkor megint nem tudom mi lenne a helyes. Nem szeret ÚGY, de nélkülem se tud élni. De hosszú távon nem fog működni, nem fogjuk sokáig így bírni.


Félreértések elkerülése végett, nem akarjuk egymást elhagyni, csak tanácsot és véleményt szeretnék kérni, hogy ti hogy oldanátok meg ezt a helyzetet, mit gondoltok, és miben kellene változtatnunk. Köszönöm


Ui: ha valami nem tiszta, írjatok nyugodtan, kérdezzetek, válaszolok.


2015. jan. 28. 10:26
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

Ezt mifelénk önző g_cinek hívják. Kihasználja, hogy ott vagy neki. Közben jártok, de nem szerelmes beléd...A személyes tér meg egy másik kérdés. Jó, ha tudja az ember, hogy valaki akkor is várja, mikor a kocsmából hazaállít...

25/F

Ne várj tőle semmit, én odébbállnék a helyedben.

2015. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Juj, hat en nem tudnek olyasvalakivel belemenni egy kapcsolatba, aki allitasa szerint csak azert randizna velem, mert sajnal.

Nem ertelek kerdezo. Ha nemet mondasz, akkor nyilvan szenvedsz egy ideig, de elobb-utobb tulteszed magad a pasason, igy viszont nem fog megszunni a szenvedesed, mert tisztaban vagy vele, hogy ugymond potlek vagy.

Mit csinalsz, ha beleszeret valakibe?

Nekem ugy tunik, hogy megszokta, hogy ott vagy mellette, biztos pont vagy neki. Kiszorakozhatja magat amikor nem vagy ott, aztan visszater a megszokott, kenyelmes kis eletebe, amiben van egy no, aki ugrik neki az elso szavara.


Ha neked ilyen kapcsolatra van szukseged, am legyen, de igy sosem leszel igazan boldog.

2015. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de igen, sajnos minden tiszta. nem szeret, te erőlteted - nem lesz jó vége.
2015. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha egy éve nem érez irántad semmit akkor ár nem is fog. Valószínű, hogy elkezdenék nélküle saját életet élni. Sport, mozi, barátnők, stb. És elkezdenék kicsit jobban öltözni, sminkelni, tükör előtt toporogni, kencézni magamat. Ha mégis szeret akkor előbb-utóbb féltékeny lesz, mert azt hiszi van valakid. Ha meg nem lesz féltékeny akkor jobb, ha elhagyod.

A férfiak egy részének a szex után az a legfontosabb, hogy pótanyukát játsszunk. Mindkettőt megkapja. Minek törje magát? Tudod, kész p*csa meleg málé.

Éld a saját életedet, mert van olyan férfi aki szeretni fog.

2015. jan. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szeret, csak sajnálatból van veled meg azért hogy ne legyen egyedül. Ezt világosan meg is értette veled és többször elmondta. Te meg tapadsz rá. Vagy elfogadod ezt a helyzetet, vagy keresel olyat aki szeret os. Vagy előbb - utóbb ő un rá a levakarhatatlansagodra és ő hagy ott. Te választasz
2015. jan. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!