Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » összes haverom mániája hogy...

összes haverom mániája hogy független mobilt vegyenek, miért?

Figyelt kérdés
sokkal olcsóbb hűséggel megvenni (meg amúgy is drágább a független teló), meg amúgy sem váltogat szolgáltatót havonta az ember.
2015. márc. 6. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert ha mondjuk fél, egy, másfél vagy kettő év múlva netán mégis szolgáltatót akarnak váltani, akkor ne kelljen ezzel együtt új telót is vásárolni.

Ráadásul hűséggel meg csak előfizetéses csomagot vehetsz.

2015. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de miért akarna valaki szolgáltatót váltani egy év után?

Haverom is csak független mobilt vesz de 13 éve ugyanannál a szolgáltatónál van.

2015. márc. 6. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a független telókon a bootloader nyitott, tehát könnyen lehet rá custom romot rakni a gagyi gyári helyett. A szolgáltatósok bootloadere zárt.
2015. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legtöbben kártyásként vesznek független telót. Így bármikor válthatnak másik szolgáltatóra. Valahol ez egy szabadság érzést ad némelyeknek.
2015. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert eladásnál bármely szolgáltató kártyáját bele lehet tenni és nem csak egyfélét.
2015. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt te csak hiszed, hogy megveszel 10.000-ért egy 50.000-es telefont.
2015. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én telóm rohadtul nem volt drágább függetlenként, és amikor nézegettem telókat azok sem voltak azok, mert paráztam emiatt, hogy drágább lesz, de nem...


Meg egyébként is, szerintem rohadtul kellemetlen, mikor csak 1 féle kártyát tehetsz bele, persze aki 100% ig biztos, hogy nem vált annak persze, hogy felesleges.

De most én hiába vagyok eléggé biztos, hogy nem fogok, az b#szna be ha ezzel új telót is kéne vennem.

2015. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

mert a függetlenhez nem kell név.

odamész megveszed,nem kerülsz nyilvántartásba.

ha balhéd van,akkor csak széttöröd a kártyát,kidobod a mobilt és szevasz.

ha meg a neveden van,akkor bármikor visszakereshetnek,hogy 2 hete hol voltál,kivel mit beszéltél és fel is használhatják ellened,ha gebasz van.

2015. márc. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!