Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek hogy tudomást...

Mit tegyek hogy tudomást vegyenek rólam az emberek?

Figyelt kérdés
Alapból egy elég csendes, visszahúzódó, nagyon nehezen barátkozó, kedves lány vagyok. Nincsenek nagyon barátaim. Egy új osztályba kerültem, és még nem igazán alakult ki semmi, de a régi barátaimmal sem tartom a kapcsolatot, mert minddel megromlott a kapcsolatom, nem teljesen csak az én hibámból. Próbálok közvetlen lenni mindenkivel akivel látom esélyét valamiféle barátságnak, de szinte senki sem vesz rólam tudomást. Van barátom, szinte csak vele tudok önmagam lenni. Sok előítélet ért már az életben különböző dolgok miatt, de próbálom feldolgozni és vidáman hozzáállni a helyzethez. Legfőbb problémám hogy nem vesznek semmibe. Mi lehet velem a baj,mit tegyek hogy észrevegyenek

2015. jan. 20. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Mióta vagy az új osztályban? Egy meglévő közösség általában nagyon nehezen fogad be új embert, sulisoknál ez nagyon jellemző. Idegennek tekintik. Idővel, főleg ha így folytatod, akkor simán betudsz illeszkedni.


Beszélgess, de ne légy tapadós, ha pedig valakivel úgy érzed elég jóban vagy, sulin kívüli programot is hozz össze vele. Ennek kell idő, nem elég 1-2 hét.

2015. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem vesznek rólad tudomást, akkor nincs szükségük rád. De jobban belegondolva neked sem rájuk, mert a sulis kapcsolatok úgyis megromlanak és tönkremennek. Én is csendes vagyok meg inkább egy amolyan megfigyelő háttérbehúzódó típus, de én nem is akarok kapcsolatokat, túl sok kötelezettséggel jár. Lavírozz el, járd ki a sulit, és a lényeg úgy is az aktuális kapcsolatok fenntartása, tehát ha egy munkahelyen dolgozol, ott legyenek barátaid, mert az iskolás barátok úgy is széthullanak egy idő után. Ezen ne törd magad, ha Te jobban igényled a kapcsolatokat mint én, akkor adj időt magadnak és az osztálytársaknak, biztos hoz az élet majd nemsokára alkalmat a villantásra amikor meglátják, hogy jó fej vagy meg hasonló, már ha az vagy. Nagyon nehéz így választ írni, a korodat sem tudom. Mit szoktál csinálni szabadidődben, miben vagy jó hasonlókat írhatnál.
2015. jan. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

4 általánosban jártam le a 8 osztályt, ebből nekem is kijutott.

De akárhogy gondolkozok, egy "elég csendes, visszahúzódó, nagyon nehezen barátkozó" lány miért akar a középpontba kerülni?

Keress inkább 1, hasonló érdeklődésű embert akivel elütheted az időt. Lehet ez osztálytárs, vagy évfolyam. Lehet még a végén a barátod is lesz a későbbiek során, de nem valószínű.. Korábban már írták itt, ezt csak megerősíteni tudom: Az igazi barátaidat nem az osztályodban fogod megtalálni, akikkel együtt jársz. Velük max. a feledhetetlen tini kori baklövéseket, piálásokat követheted el. Nekem csak ennyi maradt meg azokból az időkből. :)

Apró gesztusokat tehetsz, az mindig bejön, hogyha közelebb akarsz kerülni az emberekhez.

2015. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!